Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kutyus kora?

Golden retriever kutyus kora?

Figyelt kérdés
Ma kaptam ajándékba egy golden kutyust amire azt mondták,hogy 4 éves,de ahogy én észre vettem a felső fogsoraiból hiányoznak,a tépő fogak megvannak,alul mind megvan ez jelentheti azt hogy idős a kutya.Erre is azért figyeltem fel mert olyan volt mintha vicsorogna közbe csak felül hiányzik a foga.
2011. okt. 15. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, lehet hogy hibás fogsorral született,lehet hogy fa /kő rágó és lekopott
2011. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, lehet, hogy más okból kellett a fogait kihúzni. Oltási könyv, amiben születési dátum van? Állatorvos gondolom úgyis fogja látni nemsokára, ő tud pontosabbat mondani.
2011. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát,az a nagy igazság,hogy én ezt a kutyust egy tenyésztőtől kaptam aki már elég sokszor lefialtathatta ezért nem kellett neki,nekem családi kutyának kellett,de ahogy megnéztem én ott nem láttam fogakat.Amúgy nagyon aranyos kutyus csak nagyon fél még.Gondolom az új helytől.
2011. okt. 15. 20:00
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen van oltási könyve 2008-as kutya.csak aggódom remélem nem lesz gond vele bár szerintem elvan hízva evésével nem lehetett gond.
2011. okt. 15. 20:01
 5/16 anonim ***** válasza:

4 évesen sokszor ellett? max kétszer szabadott volna neki.

Nem tenyésztőtől kaptad, max. szaporítótól.Ha tenyésztő lett volna,akkor lenne törzskönv, lenne oltási könyv a születéstől kezdve....

2011. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem annyit mondott elég sokszor fialt,adott egy könyvet vele abban 2008-as a kutya de szerintem idősebb.lényeg meg mentettem a további szaporítástól.
2011. okt. 15. 20:04
 7/16 anonim ***** válasza:

A magyar valóság...:(

Vigyázz rá, és szeresd nagyon.

2011. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jah...:D
2011. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Fogok is és köszönöm a segítségeteket.
2011. okt. 15. 20:52
 10/16 anonim ***** válasza:

ez nem tenyésztő aki "kidobja" saját kutyáját!

ez SZAPORÍTÓ!

2011. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!