Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyának?

Mi baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés

9éves kan németjuhász, 9evig életerős vidam kutyáról van szo, de 3-4 hete csak fekszik,rosszkedvű,nem is eszik és a hasa is fel van fujodva többször is latta mar az állatorvos nem mond semmit..

antibiotikumot adott, azt adok neki amikor enni kap...de nem is eszik kb összesen annyit mint egy krumpli..és csak kenomajas meg ilyenek holott regebben habzsolt mindent.... Szerintem csak par napja maradt hatra és nagyon nagyon sajnalom nem tudom egyszeruen mit tudok tenni de ha ranezek kb sírok...


2020. febr. 23. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Sírás helyett kórházba kéne vinni
2020. febr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy mit szokott enni?


Lássa másik orvosis, de pontosan mondjátok el neki, hogy mit mondott és mit adott neki az előző...


9 éves kutya még nem annyira öreg, még 5-6 évet simán élhetne.

2020. febr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Miétt lett lepontozva az első? Ha az állatorvos nem mond semmit, a kérdező meg attól tart, hogy meg fog halni a kutya, akkor nem alap, hogy megnézeti másik állatorvossal is?


Kérdező, google-be beírod a település nevét ahol laksz és mellé, hogy állatorvos vagy állatkórház, ha nem találsz akkor meg beutazol a legközelebbibe.

2020. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Tudom, nem minden településen van olyan állatorvos, aki mindennel fel van szerelve. Ebből a szempontból én szerencsés vagyok, mert nagyvárosban élek, ahol legalább 8-10 olyan állatorvosi rendelő van, ahol minden problémát teljes körűen ki tudnak vizsgálni. Nem kevés pénzbe kerül, és nem biztos, hogy ezt mindenki könnyedén ki tudja fizetni. De egy 9 éves német juhász kutyát még kár volna temetni!

Az én 11 éves írszetterem volt hasonló helyzetben karácsony előtt. Vért vettek, ultrahangot csináltak, majd kiderült, hogy epehólyag gyulladása volt. Azonnali antibiotikum injekció, infúzió, majd szájon át adható antibiotikum, + teljes kímélő étrend: rizs nyákosra főzve, közé keverve kevés főtt csirkehús. Ezt egy héten keresztül kapta a kutya. Utána controll, máj- és epekímélő tápot adott az orvos, vitaminkúrát írt elő. Azóta a kutyám teljesen rendbe jött, fel van dobódva, rohangál, intézkedik, játszik, semmi baj vele.

Vidd el egy olyan rendelőbe, ahol ki tudják vizsgálni, kár lenne még érte!

2020. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másik állatorvos, lehetőleg jól felszerelt rendelő, klinika. Röntgen/ultrahang, labor alap.
2020. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

Ez a rak utolso fazisa. Felfujodik a hasa ,mert mar nem jut eleg feherje,mert a rak eleszi. Igy halt meg az elozo kutyam. Ilyenkor mar nem tudnak segiteni. De elotte segitettek,bar lattak,h rakos.


Az orvosok igazi fergek.

2020. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!