Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljek és gondozzak...

Hogyan neveljek és gondozzak egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Ma 3 hetes a picúr és az anyukájával történt valami, remeg, nehezen lélegzik, haldoklik szegény. Nem tudom mit csináljak a kölykökkel, eddig szoptatta az anyja, szóval kis gombóc, nagyon jó bőrben van. De attól félek hogy nem lesz neki elegendő ha sima bolti tejjel etetem. Mit csináljak? Hogyan etessen? Milyen időközönként? Hogy gondoskodjak róla?

2020. febr. 24. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiéd az anyaállat, el nem tudom képzelni, hogyan hagyod szenvedni.

Ha nem tiéd az anyaállat, akkor javaslom mindenképpem az állatorvos kihívását. Ő szakszerűen el tud téged látni tanácsokkal is.

2020. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos véletlenül sem jutott eszedbe ugye?
2020. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Mint ahogy az abra mutatja,a bolti tej nem lesz eleg. Meg fog halni,ha nem eteted szakszeruen. En se tudom,mivel kell. Hivj fel allatorvost. Telon nem ker penzt!!
2020. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe se jut orvoshoz vinni?
2020. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állatorvos és kutyatápszerrel kell etetni.
2020. febr. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek hogy a kérdésemre válaszolt XD

nem azt kérdeztem hogy mit csináljak az anyakutyával

2020. febr. 25. 15:20
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Az lenne a legjobb a kicsinek, ha az anyját mentenéd meg. Neki még rá van szüksége
2020. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!