Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek olyan embert aki...

Ismertek olyan embert aki kutyával, macskával, alszik egy ágyban? Nekem furcsa az ilyesmi.

Figyelt kérdés
2020. febr. 25. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Én 2 kutyával alszom :)
2020. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
63%
Én egy kutyival 🙋‍♀️
2020. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem meg nem.:)

A kutyám az ágy végében alszik, külön kis "matraca" van, rajta két gyerekpléddel, hogy legyen mit gyürkésznie.

A macskám is feljöhetne, de neki saját kis macskafotelja van a kandalló mellett és azt szereti. Ennek ellenére időnként meglátogat, feldorombol és utána mint aki jól végezte dolgát, megy a férjemet molesztálni. Őt szereti jobban, a kutya meg engem.

A kutyámnak mindenütt van helye, kosara plédje, de ezt a helyet az ágy végében ő találta ki és nem zavar, sőt.

Megjegyzem, önmagunk, a lakásunk, az ágyunk tisztaságát illetően bárkivel felvesszük a versenyt, de az állataink ápoltságát és egészségét illetően is.

2020. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

2 kutyával aludtam míg otthon laktam. :)

Miért furcsa? Oltva voltak,parazitamentesek,fürdettük őket,tiszták voltak. Szőr volt az ágyon,de aki kutyás,azt nem zavarja.

2020. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Én is a kutyával alszom, (50 kg-s rottweiler és franciaágy) a cica meg a fejemnél.

Hozzánk is eljöhetsz tisztaság ellenőrzésre, akár váratlanul is. Ugyanis aki ilyen szimbiózisban él a szőrös családtagokkal, az 5x annyit takarít mint mások.

2020. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

En a nagy amstaffommal alszok egy agyon. A budapestieknel ez gyakori. Minden baratomnal ez alap. Ha lennem meg 1-2 amstaffom ,nagyobb agyat vennek,h elferjenek mellettem.

Nem a tisztasag a maniam,abbol nem lehet megelni,csak munkabol :D

2020. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Én macskával alszom, szerintem szuper. Puha, meleg, nyugis, dorombol halkan.
2020. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Sosem aludtam a kutyáimmal, de amúgy mindenkinek a maga dolga.
2020. febr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

kutyával aludni túlzás. ezt bérmelyik szakértő megmondja.

ne ssetek át a ló tuloldalára sem.

2020. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kistestű, hosszú szőrű mentettem van, és felszokott jönni mellém. Nem zavarom le, mert amikor elkezdte, akkor sunyiban csinálta, hogy odabújt mellém, ő a saját fekhelyén aludt el, én az ágyamban, és én már arra ébredtem, hogy ott van fent, szóval esélyem sem volt lezavarni, mert kicselezett, akkor jött fel, mikor már aludtam és nem vettem észre, rossz szokásról meg úgy lehet lenevelni egy kutyát, ha pont rajtakapod, na, ő ezt úgy intézte, hogy ne kapjam rajta, amikor épp feljön. Igazából nem zavar, tisztán van tartva, allergiaproblémám nincs, a szobából nem akarom kizárni. Amikor vendég van, akkor nem megy fel, azt tudja, hogy akkor a kanapéágy, amin alszom, a vendégeké (nincs külön kanapé meg külön ágy, másfél szobás lakásban nincs hely ilyeneknek).
2020. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!