Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A póráz nélkül sétáltatókkal...

A póráz nélkül sétáltatókkal mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy kiabálok, hogy hívják vissza a kutyájukat, mert valamelyik rá se bagózik a gazdájára, nem megy vissza hanem jön egyenesen hozzánk. Az enyém nem igazán szereti a kutyákat, így nem lehet kiszámítani, mi lesz a vége, ha odajön hozzánk egy kutya. De ha összekapnak, az enyém is sérülhet... El lehet ezt valahogy kerülni?
2020. febr. 29. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Illetve vagy szájkosarat raksz a kutyádra vagy ha kistestű akkor felemeled. Én az utóbbit szoktam. Ez van.
2020. febr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha kiszámíthatatlan viselkedésű a kutyád, akkor nem biztos hogy másnál kéne keresned a problémát...
2020. febr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De a póráz akkor is kötelező ha az ő kutyája a hibás vagy sem.
2020. febr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na álljon meg a menet! Én kizárólag pórázon sétáltatom, de pár buta ember miatt nem fogok rá szájkosarat tenni, mikor utálja. Mellesleg nem én hibázok, ugyanis a pórázhasználat kötelező. A kutyám nem kiszámíthatalan viselkedésű.
2020. febr. 29. 17:51
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább semmit,nem foglalkozok vele. Foglalkozok a saját dolgommal.
2020. febr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

A kutyám nem kiszámíthatalan viselkedésű.


Ne viccelj már, te írtad fél órája :D


"nem igazán szereti a kutyákat, így nem lehet kiszámítani, mi lesz a vége"

2020. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Az én kutyám se szeret a többi kutyával játszani. Na és? Kötelező vagy mi a fene? Megvan nevelve nem ugat és nem is támad a többi kutyára csak ha már tényleg idegesíti a másik ugrál rá stb. Szinte már sehova se lehet menni mert a sok idióta elengedi a neveletlen kutyáját. Majd én eldöntöm hogy oda akarom engedni a kutyám az övéhez vagy sem.
2020. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
94%
Sajnos semmit nem tudsz velük kezdeni azon kívül hogy mondod nekik, tartsák pórázon a kutyájukat - ami ugye kötelező lenne. Vakvezető kutyám van, és sajnos én is sokszor belefutok ebbe, hogy a figyelmetlen gazda szabadon engedi a kutyáját. Az enyémen látszik a jelzés, hámmal és pórázzal viszem. A kutyám jól nevelt, nem agresszív és első sorban rám figyel, de ettől még kutya, nem várható el tőle, hogy mozdulatlanul tűrje. Ha nekimegy egy másik kutya, akkor ő is ugrik. Az pedig ugye rám is veszélyes, mivel tartom a pórázt és előfordul, hogy ugrándozás közben engem is meglöknek. Volt már, hogy szóltam a gazdinak, de nem igazán értem célt. Az ép egy kiskutya volt, szóval csak annyi történt hogy arrébb vitte.
2020. febr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Az én kutyám egy közepes mentett jámbor kutyus és sokszor amikor a kistestű ugatós kutyák betámadják, ő megijed tőlük és volt, hogy megharapták. A gazdája meg csak ordibál neki, persze a kutya tojik rá. Próbálok a kutyám elé állni és távol tartani a másikat, de nem mindig sikerül, volt már, hogy össze kellett varrni a kutyámat, mert egy bichon megharapta:/
2020. febr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem sokat tudsz tenni, nekem is sok bosszúságot okoznak, plusz azok a flexisek, akik hagyják összevissza rohangálni a kutyájukat a flexin, ameddig a flexi enged. Jutalomfalattal el tudod terelni a saját kutyádat, meg tehetsz rá sárga szalagot, de sokan nem ismerik. Nekem a jutalomfalatos séta bevált, azzal legalább az enyém rám figyel, és ki tudjuk kerülni a pofátlanok egy részét.
2020. febr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!