Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Pesten olcsón húst?

Hol találok Pesten olcsón húst?

Figyelt kérdés

Tapasztalt budapesti Barfos piacozók tippekre és trükkökre lennék kíváncsi, hogy szerzitek be "kutya vacsoráját". Hol lehet jó áron találni dolgokat?

Ilyenekre gondolok elsősorban hogy pl: "szerdán a bosnyákon akciós szokott lenni a kacsa". Vannak tippeitek esetleg, mikor és hova érdemes menni? :)



##BARF ##prey ##hús ##piac ##hentes ##spórolás ##tippekéstrükkök
2020. márc. 3. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj vágóhídról, nagyobb tételben.
2020. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az kis fagyasztó miatt nem opció, de köszönöm a tippet, ment a zöld pacsi.
2020. márc. 3. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A Sparban ha kitapasztalod, hogy melyik nap vannak az akciók, akkor potom pénzért lehet venni kacsát vagy csirkét vagy nyulat. Én akkor szoktam bevásárolni neki.


A szarvas vagy a marha baromi drága, még az állatosnál is, de azt inkább ott veszem meg, mert jó minőségű, viszont nincs horror ára.


A Lidl-ben szoktam sprotnit venni neki fagyasztva, azt imádja a kutya is és a macskák is és jó ára van.


A Tescóban szokott akciós lenni (ezt is ki kell tapasztalni, sajna sűrűbben kell járni) a pontyfej és a halak.

2020. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Csak hekktorzzsel etetjuk mindket nagytestu orzovedo kutyankat. Matusz vad zrt-tol rendeljuk (1100 huf/kg fejnelkuli)

Kulon lakasban lakunk a csaladtagommal es mindegyikunk elrakja a fele a rendelt arunak.

[link]


Itt vannak olcson husok is:

Pl szarvas hus csont nelkuli konyhakesz felkockazott 2500 huf/kg (1 kg lapos zacskoban fagyasztva. Siman tudom fagyotta adagolni baltaval.

Hust nem szeretek adni,’mert nagyon savasit es agresszivabba tesz,mint a hal. A hal zsirmentes tiszta feherje,alomszeruen epulnek az izmaik tole.

A mirelit hal meg felenged hideg vizben 15-20 perc alatt es mar 15 masodperc alatt filezem es kockazom.


A marhacsontot piacon veszem 600/kg-ert. De vhol 300/kg. Lehel.

20kg-onkent. Melyhutjuk. Kicsire vagva zanzasitva kis helyre befer. Amikor osszefagy,konyhakohoz csapas utan szetjon.

2020. márc. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, szét fogok akkor nézni Lidl, Spár vonalon is.

Illetve a kapott linket is meglesem :) A csak hekktörzset mennyire kell komolyan venni? Ugye kap mellé mást is? A halak hosszútávú egyoldalú etetése tiaminhiányhoz fog vezetni :(

2020. márc. 4. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!