Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok olcson kutyának...

Hol találok olcson kutyának futópadot? Vagy nincs esetleg valaki itt aki készít?

Figyelt kérdés

2017. szept. 21. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Szegény kutya, miért akarod, hogy sportoljon? Nem futhat inkább kint a szabadban? Azt biztos jobban érezné.
2017. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Fuss vele minden nap. Az nem jó? Miért kényszerítenéd padra?
2017. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Vatera, jófogás.
2017. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Napi 5-6 orat vagyunk kint a dunaparton es kutyafuttaton. De egyszeruen annyi de annyi energia van a kutyaba hogy muszaj meg lemozgatni mert kulonben szetrombolja a lakast. Egy 9 honalos pittbullom van. Nagyon okos nagyon aranyos baratsagos nagyon sokat foglalkozok vele csak borzaszto nagy a mozgasigenye. Ezert gondoltam a futopadot.
2017. szept. 23. 01:18
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem, miért kell rögtön leszólni/kioktatni a kérdezőt. A kérdéséből nem derül ki, hogy miért kell neki az eszköz. (Én például a futópadot a kutyánál rehabilitációs/fizioterápiás céllal használnám, és nem pedig azért mert lusta vagyok sétálni vinni a kutyám...)


Kérdező! Léteznek kifejezetten kutyák számára gyártott futópadok, de ezek rendszerint borzasztó drágák, és nem is annyira jók. Egy hagyományos futópad is megteszi, az jóval olcsóbb is. Esetleg megpróbálhatsz használtan is vásárolni egyet, úgy biztos nem olyan drága. :)

2017. szept. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom !!!:)
2017. szept. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!