Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 éves tacsim nagyon okos...

Ll953 kérdése:

4 éves tacsim nagyon okos mindent meg ért kb 4 hónapja volt a combján egy pup. Állatorvos mevizsgálta kapott nyugtatót nem sokat használt,?

Figyelt kérdés
nagy traoma volt, hogy le kellett fogni úgy mond én vagyok a falka vezére, ha olyan formába van . Mégis, ha csak meg simogatom vagy más a családból is, vagy olyat monduk neki ami nem tetszik morog és vicsorit reám Hogy lehet leszoktatni róla?

#tacskó #morgás #vicsorit leszoktatás
2020. márc. 4. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Ember... ez a megfogalmazás, ez nagyob durva...


Ha te a kutyád felé is ilyen "egyértelmű" kommunikációt folytatsz, mit amit itt leműveltèl, akkor nem csoda, hogy agresszív szegény... elmondok neked azért mégis valamit... ha te lennél a "falkavezér", akkor az orvosnál a te tacsid is befúrná a fejét a testedhez, és ott keresne oltalmat, ahogy az enyém is teszi. Sőt... 50 kilós nőként a potbullomat is simán el tudom vinni egyedül orvoshoz, pedig nem gyenge a kislányka...

2020. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

#9 Végülis csak olyan kulcsszavak hiányoznak, hogy "elmúlt" "azóta" stb plusz a normális tagolás. Na meg annyit nem tud elolvasni hogy "kérdés helye" "kérdés kifejtése" rublika?...


Attól hogy 4 hónapja VOLT még simán most is ott lehet az a púp (ha már oda van írva hogy "nem használt"amit kapott). Lehet azért is agresszív mert fáj neki ha hozzáérnek ezért is morog előre mindenkire a kutya....itt már mindent belelehet látni mert ilyen szinten kb az 5 éves unokaöcsém fogalmaz. Aztán találd ki mi állhat a háttérben igazából.

2020. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!