Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG 43UK6300MB okos televízió...

LG 43UK6300MB okos televízió távirányítóján lévő házikó gombjával megnyitott gyakran használt alkalmazások közül a BÖNGÉSZŐ új verzióra frissítésének lehetőségét nem találom?

Figyelt kérdés
Pl. Rtlmost.hu oldalon elindított sorozat videónál a következő üzenetet adja: "Böngészőjének jelenlegi verziója túl régi a videó lejátszásához. Kérjük frissítse azt. Nem tudom honnan frissítsem?
2020. jan. 25. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egész TV firmware-t tudod frissíteni a beállításoknál vagy az LG weboldaláról letöltve, ha van hozzá.

De nem biztos, hogy a kiindulási probléma megoldódik.

2020. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom.. Már mindent próbáltam, ráadásul a legujabb szoftver van a tv-n, ami az oldalon is van és mégis azt írja elavult a szoftver.. Szintén az RTL moston
2020. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MancsWolf ***** válasza:
Lehet akármilyen űrszuper TV, a böngésző mindegyikben egy alap valami. Nem alkalmasak általános használatra. Egyszerűen nem erre készültek.
2020. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!