Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után ki lehet...

Ivartalanítás után ki lehet szedni a gézt a sebből?

Figyelt kérdés

Amikor utoljára ivartalanítanom kellett kan kutyát, akkor nem tettek gézlapokat a "lyukba", amik kilógnak belőle, és nem kaptam semmilyen utasítást az állatorvostól, hogy mit kéne csinálnunk a sebbel. De szerintem az oda nem kéne...(?)

Tegnap késő délután műtötték, és ma az állatorvost nem tudtam elérni. Vajon kivehetem reggel? Egyáltalán miért kellett az oda?


2020. márc. 19. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A lyukbaaa? Milyen lyuk?
2020. márc. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vágásban, és fölötte vannak a varratok.
2020. márc. 20. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:

A vágás fölött vannak a varratok??

Nem a vágás van összevarrva??

Nem normális, hogy ott egy lyuk van csak úgy, azt varrni kellett volna...

2020. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félreérthetően írtam: a műtéti sebet összetartó varratok és maga a műtéti seb között vannak gézlapok összecsavarva. A gézt is átfogják a varratok. Vagy ezt hagyni kell egészen varratszedésig?
2020. márc. 20. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Most komolyan mi van???

Rakj fel egy képet, mert ez így érthetetlen...

Nem értem mit keres egy varrot sebben géz, sose láttam még egyszer sem ilyet.

Szerintem inkább vidd egy normális orvoshoz!

2020. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy, már reggel kiszedtem a gézt, a seb alatta nagyon szép, és nem nyílt szét azóta sem, így legalább tudom már betadinozni..
2020. márc. 21. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!