Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak bevan gyulladva a...

Kutyámnak bevan gyulladva a füle és nemtudom állatorvoshoz jutattni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello!

Észrevettem hogy a kutyámnak bevan gyulladva a füle. Rázza a fejét,forró és érzékeny a füle.


Én mondtam anyámnak hogy rakjuk be a kocsiba és vigyük el a dokihoz de ő állandóan azzal jön hogy nem lehetne belerakni a kocsiba. (Nagytermetű kutya)

Én mondtam neki hogy de meglehetne egy porázzal például de ő nem szólt semmit.


Már a fa szom kivan ezzel mert mindig ez van ilyenkor. Nekem még nincs jogsim, rokonok sem fognak ebben segíteni.

Most meg nemtudok semmit sem kezdeni. Néznem kell ahogy szenvedni fog mert előbb utobb úgyis rosszabodni fog a helyzet.

Tudom hogy vannak vény nélkül kapható de azok igen ritkán tudják megoldani a fülgyulladást.


Most is csak ezen idegepsítem magam és már kur pppvára elegem van abból hogy ő csak egy kutya és ugysem tudnák berakni a kocsiba...


Nyugodtpan lecseszhettek emiatt nem érdekel csak most mit kezdjek? Ha tudnám lepasszolnám valakinek aki gondját tudná viselni bár ezt a lehetőséget nem igazán akarom mert nagyon szeretem és ragaszkodom hozzá de így csak szenved :(


Ezek után soha többet nem fogok kutyát tartani ha így áll hozzá anyám, csak már ez a kutyám idén lesz 9 éves.



2020. márc. 26. 17:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én azon gondolkodtam hogy éjszaka felkellel kimegyek a garázshoz és berakom a kocsiba egyedül úgy lefotozom és másnap reggel megmumatom a képet.
2020. márc. 26. 20:08
 12/12 A kérdező kommentje:

Ha sikerül is elvinni akkor mik a kilátásaim?

Számítsak műtétre? vagy ez változó?

2020. márc. 26. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!