Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyam mindent megeszik,...

A kiskutyam mindent megeszik, miert?

Figyelt kérdés
Egy keverek torpe spicc fele kutyam van, fel eve van nalunk, pici koraba semmi baj nem volt bele azon kivul h nem volt szobatiszta. Mai napig nem lett az, mert mig dolgozom egesz nap a furdobe van bezarva kutyapelussal. Amikor ott van akkor klassz, mert hasznalja, de mikor itthon vagyok nem hasznalja, mert szerintem fel bemenni a furdoszobaba nehogy bezarjam..Tobb kutyapelus a hazban...Csak szetragja azokat. Raszolok, picit rautok az orrara, tudja hogy rosszat csinalt..De az udvarra se kepes kikereckedni, pedig a macska is ki be jar. Megtanulhatna mar hogy ha dolga van kereckedjen ki, mint amikor be akar jonni, akkor is ugat nyuszit minden baja van, kifele menet ezt nem tudja eljatszani? Es inkabb odaszarik ahol nem vesszuk eszre latasilag, es kepes megenni, csak hogy ne vegyuk eszre. Normalis-e? Raadasul napi 2x kap enni es ugy zabalja hogy csak na, de kepes leenni a mosogeprol a rozsdat, a macskaszart, a sajatjat, a diohelyat a fa alol, mintha tenyleg nem kapna enni..Meg kene nevelni, de hogy? Megverni nem akarom es amugy sincs hatassal ra, mert tisztaba van vele h mit nem szabad, csak leszarja. De hat ugye irtam is, neha rautok egyet az orrara amikor rossz. Kesobb inkabb ide jon hizelegni meg simogatasert. Raadasul a szaja olyan budos mint egy szennyviztelep.

2020. márc. 28. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedbe jutott-e, hogy amikor otthon vagytok, kiviszed a kutyát bizonyos időközönként és megvárod, hogy piszkoljon?

Egyszerűen nem neveled a kutyádat, csak elvárod, hogy a te elképzelésed szerint tegyen.

A picit ráütök az orrára nem nevezhető kutyanevelésnek.

2020. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom..miért nem gondolkodtál előre? Bocsi, de mindek neked kutya, ha nem tudod megnevelni sem? Ja, hogy cukin mutat instán? Éljen a felelősségteljes kutyatartás. Előre kellett volna belegondolnod ezekbe..ha dolgozol és nem jut rá idő, hogy neveld, akkor tényleg minek kellett? Dísznek? És elvárod, hogy magától tanuljon meg dolgokat?
2020. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Éhes a kutya
2020. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mai napig nem lett az, mert mig dolgozom egesz nap a furdobe van bezarva kutyapelussal." Jézusom! Te egy állatkínzó dög vagy, nem való neked állat. Téged is be kellene zárni egésznap egy kis helyiségbe, aztán te is össze szarnád és húgyoznád magad, az biztos!
2020. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"mig dolgozom egesz nap a furdobe van bezarva kutyapelussal"


És te vajon normális vagy? Képzeld már el, hogy reggeltől estig egy kicseszett FÜRDŐSZOBÁBA vagy bezárva a saját sz**oddal-hugyoddal... egész nap egyedül van az a szerencsétlen kutya, és amikor hazaérsz, akkor se vagy hajlandó megemelni a valagad és kivinni sétálni, hanem azt várod, hogy majd ő szóljon, hogy ki akar menni, de honnan tudná szerinted?

Többesszámban beszéltél, tehát többen is vagytok otthon, nem igaz, hogy egyikőtök sem képes foglalkozni azzal a szerencsétlen kutyával...

2020. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

A kutya teljesen normális, te viszont egyáltalán nem vagy az.


le se írom, minek tekintelek, mert kitiltana az admin. De hidd el, csak káromkodásból állna, és egy szusszra el se tudnám sorolninaz egész mondandómat. Annyit azért elárulok, hogy a buta, önző, idióta falusi suttyó paraszt, az biztos benne lenne. :)


A koprofágiára keress rá...

2020. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
En tisztaba vagyok vele hogy nem valo nekem kutya, de menteni kellett, mashova nem birtam vinni, fel evig “hirdettem” egy posztot, de nem kellett senkinek kiskutya, maradt a nyakamon, megszerettem. Szeretjuk egymast, boldognak tunik es rengeteget van vele foglalkozva, de sajnos nem lopom a penzt igy neha el kell mennem dolgozni, 6 orat ki bir a macskaval, nem unatkozik, HATALMAS a furdoszoba es csak ott nem tud jart tenni, ti bezarnatok egy kiskutyat egy faltol falig levo szonyeges szobaba? A furdoben hasznalja a kutyapelust..szoval nem a sajat szarjaban fetreng..
2020. márc. 28. 22:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos normális, ha ennyire ostoba, alkalmazlan gazdái vannak szerencsére.


A benti ürítést te tanítottad neki a pelussal! Ha te azt erősíted, hogy értené, hogy kint végezze a dolgát? Az első dolog, ami mutatja, hogy nulla tudatossággal és gondolkodással vagy megáldva.


Persze, hogy mintent megeszik, ha hagyod neki! Miért hagyod? Miért is nem szoktatod le róla? Mert ez kizárólag csak amiatt van, hogy nem foglalkozol vele!

2020. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!