Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára lesz egy francia...

Nemsokára lesz egy francia buldogom szuka. És esetleg tudnátok nekem tippeket, tapasztalatokat stb. írni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm miden választ! <3
2020. ápr. 2. 02:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik kennelből lesz?,nagyon beteges fajta,rohadt drága a tartása
2020. ápr. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad, szapitól lesz, óccójér.


Készítsünk fel? Allergia, cseresznyeszem, csípő, végtag, légzésszervi és idegrendszeri problémák. Amit itt elmondtam, az olyan fél millió.


Ne támogasd a szapikat!

2020. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az első kettőnek igaza van. Orvosilag nagyon drága lesz a kutya mert szapiknál konkrétan selejt az összes.


Ha viszont tenyésztőtől vennéd megspórolnád azt a magas orvosi költséget. Illetve nem itt kérdezősködnél hanem a tenyésztőtöl aki mindenben segít.

2020. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést. Mihez kérsz tippeket tapasztalatokat? Gondolom utánajárták/kérdeztél/olvastál hogyan tartunk kutyát, és a tenyésztő is felvilágosított erről arról.


De mi a konkrét kérdés?

2020. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tenyésztőtől lesz és tisztában vagyok az árakkal és van rá keretem meg el tudom látni. Csak tippeket várnék saját tapasztolatokat amit pl nem irnak le az oldalak.
2020. ápr. 2. 20:02
 6/9 A kérdező kommentje:
És nincsen konkrét kérdésem de pl elfogadnék tippeket h hogyan tanítsam a szobatisztaságra 😊
2020. ápr. 2. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Amíg az összes oltása nincs meg, marad a kert, vagy ha az nincs akkor pelus.

Kb kettő óránként vidd ki, vagy ha látod hogy keresi a helyét, hogy ürítsen. Igen, éjszaka is. Ez általában evés, ivás, alvás, játék után szokott lenni :D Kint óriási dícséret, jutifali, bent nem leszídni, szorgisan takarítani, tuti lesznek balesetek. Ha drága szőnyegetek van, vedd fell amíg kicsi, lehet tönkremegy.

2020. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó választ nagyon szépen köszönöm pont ilyesmi tippekre gondolok :D
2020. ápr. 3. 08:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok tenyésztő már szobatisztaságra előnevelve adja a piciket, tőle is kérhetsz nyugodtan tanácsot amúgy, hogy hogy kezdj neki. Hidd el, ezekből az apró kérdésekből (is) fogja látni, tényleg jó helyre kerül a kutty. :) de szívesen a választ, örülök hogy hasznos volt.
2020. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!