Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan érdemes Szibériai...

Honnan érdemes Szibériai husky kutyát vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egy olyan kérdésem lenne,hogy honnan tudnék úgy husky kölyök kutyás venni,hogy minden oltás,féregtelenítés,egyéb alap dolgok meglegyenek neki+nagyon fontos lenne,hogy törzskönyves legyen.A helyzetre való tekintettel bőven ráér és még gondolkozó fázisban vagyok,egyelőre nézegetem őket.Tudom mivel jár egy husky tartása,teljes mértékben biztosítani tudok neki mindent,ezzel nincs gond.Csak szererném egészségesen megkapni.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 4. 16:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést,*kutyát!
2020. ápr. 4. 16:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neten keress husky kenneleket és onnan tudsz választani egy kennelt akivel leegyezteted a dolgot és foglalsz egy kutyát amit lehet csak nyáron tudsz megkapni.
2020. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Star'n Nordica kennel😊
2020. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!Ha írnátok konkrét kenneleker,az nagyon jó lenne!

És utolsó!Neked is köszönöm,viszont néztem már azt az oladalt és utoljára 2017-ből láttam kölyköket,fotókat.Foglalkoznak még ezzel?

2020. ápr. 4. 21:39
 5/11 A kérdező kommentje:
elnézést,rossz a billentyűzetem😅*kenneleleket
2020. ápr. 4. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azthiszem meg foglalkoznak ezzel,a megadott elérhetősegekwn kell érdeklődni😊
2020. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megnézem a lehetőségeket még,bőven van időm.Viszont elkezdtem gondolkodni a törzskönyv nélküliben is,természetesen ha ezt választanám megnéznem a helyet,a szülőket mindent,hogy csökkentsem a kockázatot.
2020. ápr. 4. 23:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne.nem veszünk törzskönyv nélküli kutyát!nem támogatjuk a szaporítókat!ha nincs törzskönyve nem is huskyd lesz csak JELLEGŰ.nem hülyék ám a szaporítók,odaadják a kutyákat ismerősöknek,hogy azthidd családias környezetbe nőnek fel.....ne is gondolkodj ilyenen!vagy fogadj örökbe fajtamentőktől,vagy vegyél tenyésztőtől,de a szaporítók támogatása nem opció...lehet hogy egy total más keveréket kapsz ami emellett még tiszta beteg is....
2020. ápr. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szaporítótól semmi képpen. Az hogy jól van tartva és szép a kutya az nem jelent semmit mert ezek csak a külsőségek.


Ha bármi olyan betegsége van ami öröklött és később jön elő azt nem látod mikor meg kapod. Ha bármi viselkedési zavara van/lesz azt se veszed észre. És bizony elég sok szapis husky-nak nem minden van rendben a fejében. Antiszoálisak akaratlanul is és sokkal jobban hiperaktívak mint egyébként egy rendes husky. Tehát a lehető legrosszabb ha szapitól veszel.


Erre egy nagyon jó példa ismerősömék kutyái. Mindkét kutya fajta tisztának tűnt de semmi szűrésük nem volt és az összes alom ami tőlük lett légcsőszűkületes kiskutyák lettek amik csak idősebb korban jöttek elő.

Családban nevelkedtek, szépek voltak ápolva voltak, de mind beteg kutya lett mert hasra ütés szerűen pároztattak kutyákat

2020. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkozz tk nélküliben, egészségügyi szempontból, illetve temperamentum szempontjából is elég kockázatos.

Egyébként a Nordica kennel sajnos abbahagyta a tenyésztést 1-2 éve, pedig gyönyörű és jó természetű kutyáik vannak. Akiket ajánlani tudok, az a Sophie's Pearl, Active Paws, Kakastavi, illetve a Brigimerci (utóbbi Erdélyben található mondjuk, nem tudom ez mennyire jelent gondot).

2020. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!