Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ment le a terhes kutyám...

Miért ment le a terhes kutyám hasa?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kutyám (egy alpesi tacskókopó keverék) vemhes lett. Lehet is néha látni ahogy mozog a hasa. Viszont egy-két napja összébb ment a hasa. Még mindig lehet látni, ha mozog, és ki is lehet tapintani a kiskutyákat, viszont nem tudom miért mehetett össze a hasa. Mit kell erről tudni? Válaszokat előre is köszönöm!

2020. ápr. 7. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha az összementett úgy érted, hogy lejjebb szállt a hasa, akkor közeleg az ellés ideje. Egyáltalán tudod, mikor várható az ellés?

Ajánlom olvassál utána a kutya vemhességének és az ellésről. Talán még nem késő némi ismerettel felvértezni magadat.

2020. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Gratulálok a szaporításhoz, ivartalaníts...
2020. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Felelőtlen vagy. Ostoba vagy. Alkalmatlan vagy az állattartásra. Még ahhoz is lusta vagy, hogy utána nézz az alap dolgoknak.


Miért is kell falusi, putris szaporítónak lenned?

2020. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a gondatlan megfogalmazásért. Valóben nem lement, hanem lejebb szállt. Ezért elnézést kérek. Másrészt, nem vagyok tenyésztő, a kutyám egyszer elszökött, és a szökése után pár hétre vettük észre. Az alapdolgoknak utána olvastam, de ezen úgylátszik átsiklottam. Illetve nem vagyok ótvaros putris falusi tenyésztő. Mint már írtam, véletlen volt, és egy 12 éves kutyát nem fogok ivartalanítani. Köszönöm az egyetlen értelmes választ az első válaszolónak.
2020. ápr. 8. 12:35
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Miután leellett, ivartalaníttasd és többé nem lesz ilyen gondod.
2020. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

12 évesen elleted? Normális vagy te? Mi a fenét képzelsz magadról, hogy egy idős kutyát kiteszel ilyennek! 7 éves kor felett tilos elletni! Még hogy nem vagy putris szaporító?! Még rosszabb is vagy. Ez állatkínzás!


Véletlen alom meg nincs! Lehetett volna korábban is ivartalanítani! Lehetett volna figyelni abban a 10 napban a kutyára! Egy kis értelemmel és felelősség tudattal ment volna. És ha ez mégis hiányzik belőled, most kellett volna ivartalanítani! Sokkal kevésbé veszélyes, mint egy idős kutyát szaporítani!


És úgy mellesleg, a kölykökkel mit fogsz tenni? Azt ugye tudod, hogy a felnevelésük 60.000 ft/KÖLYÖK! És keverékekért nem kérhetsz el pénzt!

2020. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem éli túl.
2020. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Hát egy ilyen mocskos, c típusú szaporító mellett biztos nem.
2020. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért legyen egy orvos telefonszáma nálad elléskor. Ha 12 éves a kutya, lehet, nem fogja erővel bírni az ellést.

Elléskor igen sok más gond is előfordulhat.

Remélhetőleg túl lesz rajta gond nélkül .

2020. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán az a kérdés, miért lett vemhes a kutyád??? Ivartalanításról hallottál már, csókolom?!
2020. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!