Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzelt a kutyám és lehet...

Tüzelt a kutyám és lehet későn vettem észre?

Figyelt kérdés
2 kutyánk van egy fiu megy egy lány es a lány kb 1 hónapja tüzelt egyből bezártuk mikor észre vettük de azóta nőtt a hasa meg a cicije de már voltak egyszer kölykei és anyáék szerint csak be van hízva de tej csepeget a cicijéből lehet hogy álvemhes?

2019. ápr. 11. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább simán vemhes
2019. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ivartalanítsátok őket, hahó!
2019. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy ha egy ivaros kan és egy ivaros szuka együtt van tartva, akkor a kan viselkedésén már a tüzelés előtt pár nappal is látszik, hogy készülőben van valami, koslat utána, nyalogatja, szimatolja hátul. A tüzelés legelején pedig még ha hagyná is a szuka a kannak (nem hagyja), akkor sem lesznek kölykök. Úgyhogy nagy eséllyel szerintem időben észrevettétek, hogy tüzel. Ha sikerült teljesen elzárni a szukát a kan(ok)tól (nem könnyű), akkor én álvemhességre tippelnék így, látatlanban.

Viszont elgondolkodnék a helyetekben legalább a szuka ivartalanításán, mert az álvemhesség sem könnyű dolog, állítólag az erre hajlamos szukáknál az ivarszervi nyavalyák valószínűsége is nagyobb, ráadásul évi 2X3 hétig őrizni úgy, hogy egy kannal van együtt tartva... fárasztó.

2019. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ennyi ésszel minek kutya...
2019. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül egy hónap mulva. Üzenem az ennyi eszel minek a kutya hogy anyukádnak sem volt sok esze hogy hagyta hogy apukád megcsináljon.
2019. ápr. 12. 06:44
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon okos kérdezővel állunk szemben, aki az értelmes kommentekre még ideugat pár szót. Phaszér nem ivartalanítod?! HEMZSEG A facebook a kidobott/élve elásott/stb kutyáktól. MIÉRT KELL MÉG TÖBB?!?!?!?!
2019. ápr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos az intelligenciát nem osztogatják. Remélem mélyen szégyellik magukat a szüleid is és a tanáraid is. Felelősség és tudatosság nincs és még egy egyszerű mondatot is képtelen vagy rendesen leìrni. Most erre mit lehet mondani? Ennyi ésszel neked plüss kutya kellene csak, semmi több!
2019. ápr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teszi itt a sok ember hogy mekkora állatvédő de semmit nem tesz ezért hogy a menhelyek fe tartsák magukat.
2019. ápr. 12. 19:18
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezt most akkor próbáld meg újra, végre érthetően és helyesen leírni. Ha összekaparod minden kis tudásodat, talán sikerülni fog.
2019. ápr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!