Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy hogy nem eszi meg?

Hogy hogy nem eszi meg?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol kiprobaltam valamit: Kivancsi voltam hogy ha lerakom az etelt a foldre (amit eppen eszek) akkor azt megenne -e a kutyam. Leraktam es meg csak meg se probalta elvenni. Pedig nem tanitottam neki olyat hogy addig nem nyulhat a kajahoz amig azt nem mondom hogy igen. Szoval hogy hogy nem vette el?

2020. ápr. 8. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Megtanulta máshonnan vagy elvesztette érdeklődését a kaja iránt.
2020. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan tanulta volna megis meg???? Nem tudja! Es a kaja irant sem vesztette el az erdeklodeset mert nagyon nezte es lattam rajta hogy kivanta volna de nem probalta meg elvenni
2020. ápr. 8. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogyan te is el tudod tanulni mástól a viselkedését vagy ahogyan te is tudsz következtetni rá, hogy adott viselkedésre hogyan fog reagálni az illető (főleg, ha jól ismered). Ha nem érdektelen a kaja iránt, akkor szinte biztos, hogy valamelyik a kettő közül.
2020. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem talalkozott olyan kutyaval aki tudna ezt.
2020. ápr. 8. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a tisztelet jele.


Ha eteted,valoszinuleg akkor eheti meg ,amikor azt mondod,tied. Logikus,h ennel is varta.

2020. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De errol beszelek hogy en sose mondom neki etetesnel ezt, mastol se latta szoval ezt nem tudja. De valoszinuleg igen tiszteletbol nem eszi meg
2020. ápr. 9. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!