Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csúnya dolog utálni a kutyákat?

Csúnya dolog utálni a kutyákat?

Figyelt kérdés

Csakmert ahogy elnézem legtöbben szinte imádják őket, és ők gondolom elítélik azt, ha valaki meg utálja őket. Elítélendő dolog, ha valaki ki nem állhatja a kutyákat, mindeközben persze a többi állatot szereti, szereti az állatokat?

De a kutyák azok csak a kellemetlenséget okozzák neki az állandó ugatással


2020. ápr. 10. 05:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Én az embereket nem bírom a sok marhaságuk miatt ea nem érzem magam emiatt rossznak. Persze a többi állatot szeretem.
2020. ápr. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Igen
2020. ápr. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Amíg nem abban nyilvánul meg hogy bántod emiatt az állatokat.
2020. ápr. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%

Direkt utálni igen. A kutya semmi rosszat és károsat nem tesz magától.


Pl. a macska igen... Nem elég, hogy feltúrja az ember veteményesét és belesz.rik, de még a védett madarakat és gyíkokat is pusztítja. Ha a macskát utálnád, megérteném.

De egy kutyát?!

2020. ápr. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a macskákat, de azért nyilván nem tudják mi az, hogy védett madár... Meg veteményes.
2020. ápr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Hogy is van a mondás?

Ha egy kutya és egy ember kölcsönösen nem bízik egymásban, én a kutyának hiszek.

2020. ápr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a kutyákkal nincs bajom. Csak az olyan emberekkel, akik kutyaimádóak, de embergyűlölők mellette.
2020. ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

Nem utálom őket alapvetően, de nem is a szivem csücske. Megsimogatom, jaj de aranyos, stb; de ennyibe ki is merül. Aztán megyek kezet mosni...

Házban én semmiféle ilyesmi állatot nem tartanék szabadon. Nem odavaló, undorodom. Ha valaki tart is: leülni se szívesen ülök le nála. Folyik a nyáluk, nyalogatnak össze vissza mindent, ha pedig nem szobatiszta, akkor oda is hugyozik/szarik a ház kellős közepére, aztán én pedig ott lépkedek... fantasztikus, de tényleg! Nagyobb testű kutyáktól pedig tartok is.

Alapvetően sokszor inkább zavarnak. Ugrik rám, lábam előtt van, nyalogat, meg még kissé lehet tartok is tőle, válaszul pedig "nyugi nem bánt", csak azt nem tudom, mi a f.-t kezdjek ezzel. Ha nem bánt is: zavar. Főleg ha evésről van szó...

De az ugatás is az őrületbe tud vinni, amikor kora reggel a szomszéd kutyája a semmit elkezdi ugatni órákon át. Nem mondom, hogy nem fordult meg a fejembe néhány nem túl szép gondolat...

Többi állattal nincs annyira "közeli" kapcsolat. Macskát mondjuk már csak a szőre miatt szintúgy nem tartanék házban, de sokkal "tisztább" állatnak gondolom (de csak tisztábbnak!), viszont legalább nem zavar; vagy sokkal ritkábban. Volt kutyám ugyan, szerettem is nagyon, de csak az udvaron volt, amikor pedig olyan tevékenység volt kint, amikor zavart volna, akkor el volt kerítve. Most macska van, igazából alig van gondja az embernek vele. Ritkán tud zavaró lenni. Szintúgy udvaron van csak, meg még amerre elmászkál :D

Nem tudom pontosan hová tenni őket, mert az utálás is erős szó rá, de nem is kedvelem őket. Meg tudják szerettetni magukat az emberrel, viszont valahol helyén is kell kezelni őket. A túlzott rajongás, amit már nagyon soknak érzek sok ember részéről.

2020. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Költözz olyan helyre, ahol ÉRTELMES emberek élnek, és akik tudnak bánni a kutyájukkal.

Nekem a szomszédom egy kis görcs nő, 2 ugatós vakarékkal, de kb a világűrbe tudnám néha kirepíteni a kutyáit.

Igen, ilyen agyatlanok miatt lehet megutálni a kutyákat.

Ne a kutyákat utáld, hanem a nemtörődöm, idióta gazdáit.

2020. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Amíg nem ártasz nekik, nem.

Mindenki szemében van olyan élőlénycsoport, amivel nem szimpatizál. Ezzel így önmagában nincs semmi baj.

2020. ápr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!