Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csúnya dolog utálni a kutyákat?

Csúnya dolog utálni a kutyákat?

Figyelt kérdés

Csakmert ahogy elnézem legtöbben szinte imádják őket, és ők gondolom elítélik azt, ha valaki meg utálja őket. Elítélendő dolog, ha valaki ki nem állhatja a kutyákat, mindeközben persze a többi állatot szereti, szereti az állatokat?

De a kutyák azok csak a kellemetlenséget okozzák neki az állandó ugatással


2020. ápr. 10. 05:36
1 2
 11/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
52%
Őszintén, én úgy vagyok vele, hogy amíg nem nekem kell gondoznom más helyett, addig nem érdekel a téma (sajnos volt ilyen). Nem vagyok "kutyás", de nem utálom őket. :)))
2020. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Nem, szerintem szíve joga bárkinek utálni bármit. Mondjuk az állandó ugatásról épp a fogyatékos gazdája tehet ,nem a kutya. De ha más miatt utálnád őket,az is teljesen rendben van amíg nem mérgezed meg,vagy rúgsz beléjük .

Én a gyerekekkel vagyok így . Egész nap a vernyogást hallgatom,hisztizés,ordibálás ,átnyúlnak és szaggatják a gyümölcsfát ,meg hasonló értelmes szórakozásaik vannak. Büdös bunkóknak sajnos a kölykei/állatai is neveletlenek,ez van .

2020. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Az én szomszédom kutyája is állandóan ugat, de ettől még nem utálom a kutyát. Tisztában vagyok vele, hogy az ingerszegény környezet miatt csinálja ezt, egész életét egy futóláncon töltötte, ez az egyetlen egy szórakozása van az életben (idős emberek idős kutyája, falun).

Szíved joga utálni a kutyákat, ha ez nem abban nyilvánul meg, hogy bántod őket, vagy másokat sértegetsz azért mert ők nem így éreznek.

2020. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Egyessel egyetértek. Én is utálom az embereket, mégsem érzem magam rosszul. Sőt, macskákat, pókokat, kígyókat. Nem bántom őket, és nem is hangzotatom hogy utálom. A kínaiakat, akik képesek megfőzni élve a kutyát, agyonverném kb, de nem kötelező senkinek minden állatot szeretnie. Csak ne bántsd őket attól.
2020. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a macskákat nem csípem annyira! Sztm nem baj, ha nem szereted őket, csak akkor hagyd békén őket meg a kutyásokat...enyi!
2020. ápr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Te dolgod,hogy kit és mit utálsz.


Én a macskákat,kígyókat és az embereket nem szeretem :D Kinek mi.


Ettől függetlenül nem bántanék sem macskát,sem kígyót,de még embert sem ölnék.



Ha pedig ugatós kutya van a közelben,arról sem ő tehet,hanem a gazdája.


Én kutyás vagyok 19 éve!! Most is van 2 kutyám. Kutyakozmetikus vagyok. De a szomszéd kutyái van,hogy reggel 7től este 6 ig ugatnak hétvégén! Na ez engem is kiidegel. De nem a kutyákat hibáztatom,hanem a gazdákat.



Viszont ha van kutyás ismerősöd akihez mész és ledegradálod meg feltűnően beszólongatsz az illetőnek, mert kutyája van. Az viszont szemétség,mert te csak vendég vagy!


Nálunk csak olyan társaság van és olyan vendégek jönnek akiknek ha nincs is kutyájuk,más állatjuk,de szeretik őket,elfogadják,hogy nálunk családtag és felmehet a kanapéra is.


Kunyerálást asztalnál nem szeretem akkor el vannak küldve így is úgy is.


Én egy kutya utáló emberrel nem jönnék ki pl.


Macskákat ugye nem csípem,de ettől függetlenül ha macskásnál vagyok vendégségben és oda jön,megsimogatom és tiszteletben tartom,hogy valakinek a családtagja,szereti!

2020. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, én sem szeretem őket. Soha nem bántanék egy kutyát sem, de ugyanúgy vagyok, ahogyan az egyik válaszoló, hogy megsimogatom, jaj de cuki és megyek kezet mosni. Nem tudom miért lett lepontozva az a válaszadó, aki leírta, hogy azoknak, akik nem szívlelik a kutyákat, milyen kellemetlen és idegesítő a kutya viselkedése, mint pl. az állandó nyalogatási kényszer, meg hogy állandóan a seggedbe van.. nagy kutyát házban tartani gusztustalan... :-) Lehet lepontozni :-)
2020. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az utálat és imádat szót érdemes kerülni szerintem. Ha tényleg utálat, az nem annyira jó dolog, mert erős, intenzív érzést sejtet. Az nem jó. Lehet utálni dolgokat, de nem szerencsés, ha azok élőlények. Nagyon erős szó. Az se jó, ha valaki imádja a kutyákat. Ezeket szélsőséges érzelmek leírására használjuk és fura, ha valaki akár imádja is általában a kutyákat, hiszen ők is különböznek. Ha nem kedveled őket, az természetesen benne van. Ha az utálat szót használnád előttem, akkor vagy arra gondolnék, hogy feldolgozatlan trauma ért általuk vagy kicsit idegbeteg vagy (nem bántás).
2020. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az számomra meg bugyuta érvelés, hogy a kutya lakásban gusztustalan, de közben meg a pesti levegő olyan szennyezett, hogy az felér napi fél doboz cigivel. Aztán mégis jön-megy mindenki, fel se fogjuk a szennyet. A kutya társasága meg legfeljebb erősíti az immunrendszert.
2020. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!