Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a jelei annak, hogy egy...

Mik a jelei annak, hogy egy kutya szeret?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nyalogat,bújik, mindig ott van a lábadnál, ha hazaérsz ő máris körbeugrál. Látni lehet ha egy kutya szeret
2020. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó pl. amit te kézhágásnak vagy lábhágásnak hiszel az nem a szeretet jele hanem a dominancia jele. Ha hagyod akkor a kutya azért csinálja hogy jelezze hogy ő a főnök neked kuss van. Illetve van még egy helyzet mikor csinálják teheneknél is jelenség hogy egymást ugrállják nem nem bi vagy leszbi tehenek csak épp ivarzás előtt vannak szóval ez sem a szeretet kifejezése csak ösztön. Első jól írta hogy mik a szeretet jelei de ettől függetlenül amiket írt van bőven jele ezen kívül is.
2020. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval ha hagyod nem fog tisztelni és ezt nem fogja abba hagyni. Ha viszont te nem hagyod akkor megszűnik ez a viselkedése csak tudni kell hogy ne hagyd. Mert nem mindegy. Ha ordibálsz vele többször és ideges vagy nem fogja abba hagyni.
2020. ápr. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha te magad nem érzed, akkor hiába keresed a szeretete külső jeleit.
2020. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

https://www.youtube.com/watch?v=BcNJ8fCuNG0


Ilyen egy kutya szeretete.


Ha én a kutya helyében lettem volna, már szétharaptam volna a csajt cafatokra.

2020. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

6-os

Miért is? Én lehajítottam volna a kutyát az ágyról a francba, ha a sokadik felszólításra sem lett volna hajlandó kimászni az aurámból.

2020. ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

A videóban a kutya nem tiszteli a gazdáját, nem fogad szó neki, az nem a szeretet jele, hogy parancsra sem távozik a kényelmes ágyról.

Ráadásul a szofogadatlansag nemetjuhasznal veszelyes.

2020. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szofogado, figyelmes es huseges ... akkor szeret is.
2020. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a kutya szeret azt észre lehet venni kérdezni nem is kell mert látható és érezhető.
2020. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyira csóválja a farkát, hogy zörögnek a csontjai. :-))
2020. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!