Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik Border Collie kennelt...

Melyik Border Collie kennelt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Legfőképp hobby célra melyik kennelt ajánljátok a legjobban? LeClawy vagy Lucky For You? Legfőképp olyanok válasza érdekelne, akiknek van innen kutyájuk! :)



2020. ápr. 13. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A LeClawy még elég új kennel, de nagyon odateszi magát a tenyésztő.

A Lucky for you nem kezdó már, tudja a dolgát.

Mind a kettő megfelelő hobbira. Beszélj velük, és amelyik szimpi b, onnan vegyél kutyát.

2020. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lucky For You kutyám van, 6 éves kan. Nem tudom, mi a fontos Neked, ezért leírok néhány jellemzőt róla: nagyon szép a bundája és nem igényel túl sok törődést, egészséges kutya, nincsenek betegségei, jól kezelhető, nagyon okos, értelmes, érdeklődő, nem követelőző, rendkívül ember- és gyerekbarát, sőt, nem rég van egy cicánk is, vele is hamar összebarátkozott. Igényli a napi sétát, imád szimatolni, az a nap fénypontja számára, de ha ez csak egy fél óra, mert nincs többre idő, azzal is megelégszik. Kinti-benti kutyaként tartom, nagy udvaron nézelődhet és szaladgálhat, amikor otthon vagyunk bejöhet a lakásba, bent is alszik. nem teszi tönkre a kertet, első évében esett áldozatául néhány növény, de szépen megtanulta, hogy nem kell bántani őket és nem is ás.

Szintén hobby célra vettem, imádja a játékokat, labdát, frizbit, agilityzünk is néha. Kicsit nehéz motiválni, ha nincs kedve, vagy más jobban érdekli, akkor nem annyira csinálja a dolgokat, pld. agilityzni leginkább csak itthon tudunk, mert ahol több kutya van, ott a szagok teljesen elvonják a figyelmét és elszalad a pályáról, de ez bizonyára nevelés kérdése is. A vizet nem szereti, de ez is lehet egyedi tulajdonság, a fürdetést nagyon jól tűri, ahhoz kicsi korában hozzá szokattam, de pld. esze ágában sincs bemenni egy tóba úszni és a játék után sem.

Nagyon sok trükköt meg lehet vele tanítani, ez csak a gazdin múlik, gyorsan tanul és nem felejti el akkor sem, ha sokáig nem gyakorolunk.

Én a magam részéről ajánlom ezt a kennelt, remélem, tudtam segíteni a döntésben.

2020. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!