Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen könyvet vegyek, ami...

Milyen könyvet vegyek, ami segít a kutyatanításban?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik könyvből vegyek egy példányt, Vagy inkább Nyakas Gábor trénert béreljem fel? Van lehetőség, hogy házhoz jönne 26 ezerért.


Karay Zoltán és Caesar Millant nézegettem, de nem tudom, melyikből tudnék megérteni kutyául...

ÖTLEt?


2020. ápr. 15. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyiket se. Konrad Lorenz konyvet olvass.
2020. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Csányi Vilmos: A kutyák szőrös gyerekek c. könyve segíthet, bár tudományosabb. Nincs szükséged ennyire "drága" trénerre. Manapság egyre több a kutyaoktató, aki háznál is vállal foglalkozást. Nézd meg a lakhelyed közelében lévő kutyasulikat, esetleg keress ilyn oktatót facebookon. 26 ezerből 5 ilyen alkalomra is futja kb.
2020. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Korom Gábor: Neked ugatok!

Caeser Millant nem ajánlom amúgy. Sok helyen inkább csak befenyíti a kutyákat, ami hosszú távon árt a kutyával való kapcsolatodnak még akkor is, ha rövid távon eredményét látod.

A tréner szerintem is tök felesleges, ha csak nincs valami nagyon komoly viselkedészavara a kutyának (pl. ha menhelyről lenne örökbe fogadva előfordul).

2020. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, utánanézek ezeknek a könyveknek
2020. ápr. 15. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
39%

Trenert ne hivj,mert a kutyaszemeben o lesz az alfa(a vezer) ,te meg egy aenki es nem fog szot fogadni!! En igy jartam egy kutyatrener miatt.

Olvasd el:

Jan Fennel :Kutyapszichologia

Caesar millan A caodalatos kutyadoki

Fulop Norbert : tanulj meg kutyaul


Mndet olvasd el,mind mas reazletre vilagit ra!!

2020. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 5 Egy jó oktató nem a kutyát tanítja, hanem a gazdit!
2020. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az 5-ös sík hülye. Belvárosban tart ivaros pitbullokat, és mindenre a megoldás: menj vele futni + adj farhátat enni. Ennyit tud, buta szegény, mint a föld...
2020. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
+1 Jan Fennell Kutyapszichologiajanak!
2020. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!