Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Husky fürdetés? Csak olyan...

Husky fürdetés? Csak olyan írjon akinek husky van. Hogy szoktak furdetni mennyit can bent hajszaritoval stb. Nem merem nagyon alaposan megmosni mert félek hogy nem szarad meg es valami baja lesz

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem husky-m van, hanem akitám, így mérvadó lehet a válaszom. Mi kivártunk egy napot amikor kb 20 fok volt és napsütés, reggel 9:30-10:00 között raktuk a kádba, maga a fürdetés kb 1 óra volt. Előtte reggel kivittük sétálni, így legközelebb már csak 1-2 óra fele kellett kiszaladnunk eü sétára. Ekkor már kezdett száradni. 6 körül mentünk kk újra, nem sétáltunk sokat max 30 percet. Este 10 körül mikor már jócskán hideg volt, már csak helyenként volt nedves a bundája. Hajszárítót nem használunk mer fél tőle.
2020. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fürdetni (ha nem szárítod meg rendesen), akkor csak nyáron kellene. Egyébként feleslegesen bohóckodsz a szárítóval, mert olyan szőre van, amit maximum vízkicsapóval érdemes megszárítani. Még egy bazi drága, nagyteljesítményű hajszárítóval is húzós.


Ha mindenképp muszáj fürdetned hidegebb időben, akkor vidd inkább kozmetikába. Ha nem muszáj, akkor várd meg a jobb időt.

2020. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 17. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy maradjon bent amég meg nem szárad. Én úgy szoktam hogy megfurdetem aztán úgy nagyjából megszaritom hogy ne csorogjon belőle. És addig bent marad még meg nem szárad teljesen. Mert egyszerűen lehetetlen hajszaritoval megszaritani az aljszorzetet is.
2020. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sofiak03 válasza:
11 hónapos huskym van. Amikor én fürdetem nem szoktam megszárítani csak nagyon alaposan áttörlöm őt. Lehetőleg meleg helyen tartsd őt amíg megszárad, de semmi baja nem lesz, ha ki is engeded, ezek a kutyák még a -50 fokot is kibírják a vizes bunda nem hiszem, hogy árt nekik :)
2021. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!