Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek. Szánhúzó...

Egy filmet keresek. Szánhúzó kutyákról és egy bizonyos versenyről szól. Úgy emlékszem rajzfilm, gyerekként láttam. Mintha huskyk lennének benne kivétel nélkül? Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Kutatások után "Balto" ra bukkantam, de egyszerűen nem rémlik, hogy az lenne. A történet hasonló, de egy verseny van középpontban. Amire még emlékszem: jég repedezik, talán be is törik. Izgalmas..

Fú ha valaki tudja, örök hála!



2020. ápr. 8. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A Vasakarat (1994) című film szól egy szánhúzó versenyről, de az élőszereplős (Mackenzie Astin játsza a főhőst).
2020. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, válaszoló! Sajnos ez sem az, de ezishasonlít. Csak ez nagyon az emberekre koncentrál, úgy emlékszem az én filmem inkább a kutyákra. És az Iron Will-ben most nem találtem jelenetet, ahol jégen állnának. De nagyon köszi
2020. ápr. 9. 08:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Száguldó falka-gyerekkoromban imádtam a filmet
2020. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
bocs,most látom filmet keresel...de ha már szánhúzó kutyák,akkor ajánlom még a kutyahideg c.filmet is. mindkettőben van beszakadt jég...
2020. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kutyabajnok ... esetleg?


De most nem tiszta nekem,hogy film vagy rajzfilm amit keresel?

2020. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a helyzet, hogy nem tudom rajzfilm-e vagy sem. Csak annyi rémlik, hogy szánhúzás neg verseny, talán Alaszka is elhangzik (hogy a címben azt ne tudom). Abban reménykedem, ha meglátnám az előzetest rögtön tudnám, hogy igen ez az! De eddig sajna egyik sem ugrott be. Köszönöm!

2020. ápr. 9. 21:01
 7/13 A kérdező kommentje:
A kutyabajnok egyértelműen túl vicces és a kutyahideg talán túl komoly. Valami a kettő között lehet.
2020. ápr. 9. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Esetleg:

Szánon nyert örökség ?

2020. ápr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vasakarat ? Elég régi,de abban van olyan,hogy beszakad a tó jege
2020. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Snow buddies (Hókölykök) is versenyről szól, bár abban nem az az összes kutya husky:D
2020. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!