Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon lehet farkast...

Magyarországon lehet farkast tartani legálisan?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 20. 00:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
17 éves srác vagyok Bakonyban lakom nagy teret tudok neki biztositani. 3 kutyám volt eddig mindegyiket keményen neveltem panasz se volt rá. Kutya suliba soha nem jártak. Senkit nem támadtak meg soha de az összes kutyám tudta mikor mit kell csinálni. Szóval sztm a neveléssel nem lenne gond. Nyilván még jobban meg nevelném mert tudom hogy nem gyerek játék
2020. ápr. 20. 17:59
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Kutya suliba nem jártak. Az baj.


Akkor a következő kutyát, ami szintén könnyen nevelhető és nem "farkaskutya", vidd el.

2020. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem feltétlenül kell kutya iskolába járatni a kutyákat. Mivel a kutyák is érző lények és értelmesek. Egyszerűen csak érteni kell hozzá meg felelő én kell őket dicsérni, szidni. Meg mellesleg haverom apjának a testvére a Győri kutya iskolában dolgozik. És egy csomó mindenben tud segíteni. Minden a kutya gazdáján múlik hogy milyen lesz a kutya. A kutya neveléshez idő kell határozottság egy erős jellem hogy a kutya tudja hogy én vagyok a felsőbb a rendű (az alfa hím) ha már farkas kutyát szeretnék. Engem kis korom óta vonzanak a kutyák. Szóval tényleg a neveléstől nem félek csak az érdekelt hogy tarthatok egy ilyen jellegű kutyát. Szóval köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 20. 18:28
 24/24 anonim ***** válasza:
24%
oké... tégy ahogy akarsz, te bajod.
2020. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!