Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljunk a kutyaval?

Mit csinaljunk a kutyaval?

Figyelt kérdés

eleg agressziv kutyank van. keverek. az etelehez nem lehet menni mert morog vagy csunyan nez, fel hogy elvesszuk.

van 2 gyerekunk , kicsik meg. elegge feltem tolunk sosem hagynam a kutyat veluk kettesben. nagyon sokszor morog a semmire. legutobb engem es a paromat is megharapott. őt egy picit, nekem 3 foga helye latszik , es tiszta lila, kek foltos vagyok. sokszor elveszi a gyerekek legfeltettebb jatekat es csak nagy herce hurcaval lehet elvenni tole.

tapasztalatok hasonlo jellemu kutyaval kapcsolatban?


2020. ápr. 22. 19:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Neveltétek? Foglalkoztok vele? Esetleg kértétek szakember segítségét?
2020. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Első vagyok. Utolsónak. Száz kutyából kb ötöt hordanak kutyasuliba,meg kutyapszihológushoz, mégsem harapdálják a saját gazdáikat. Idegbeteg a kutya. Altatás.
2020. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Altatas? Azert ennel lehetne egy picit baratsagosabban is ... el kell vinni egy menhelyre, ott beveszik es ha problemas, meg foglalkoznak is vele, hogy tudjanak majd megfelelo gazdit talalni neki.

Megolni? Hat!? En nem gyilkolasznek csak azert mert egy balfax vagyok.

2020. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%
Azert egybol fel is merult bennem a kerdes: ha valaki meg egy kutyaval sem tud mit kezdeni, mire fogja tanitani a gyerekeit? Ergo: minek az ilyennek gyerek meg kutya? Szokasbol? Nem ertem!
2020. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%
Menhelyen továbbadják, vagy altatás.
2020. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

annyi perfekt ember van a vilagon.... gondolom nincs gyereketek h csak ugy dobaloztok a szavakkal :)

nem kerek tobb valaszt ,koszonom

2020. ápr. 23. 08:06
 17/21 anonim ***** válasza:
58%

Már megint összekeveritek a szezont a fazonnal. Egy gyerek meg egy kutya nevelése NEM UGYANAZ. Biztos vannak benne hasonlóságok, következetesség, de azért ne hasonlítsunk már össze egy ÁLLATOT meg egy kis embert...


Kérdező: Hát.. én félnék, hogy bántani fogja a gyerekeket. Ezt nem kéne megvárni. Menhely?

2020. ápr. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Kérd az állatvédők segítségét, ők majd megoldják a tanítását és keresnek neki normális gazdát. Nekem is vannak kutyáim, egyik sem játékkutya, mégis az egyévesemet imádják, elveheti a játékaikat, rajtuk kapaszkodik fel ha fel akar állni stb.


Ha véletlenül megbotlik bennük vagy rálép a farkukra, akkor maximum egy képennyalást kap, nem morgást. Szóval hibáztathatod a kutyát, de ti csesztétek el.


Ezért mondom, hogy kérd szervezetek segítségét és keresnek neki normális családot, miután helyrehozták amit elcsesztetek.

2020. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

Két dolgot tehetsz:


1. Szakember segítségét kéritek, időt, energiát, pénzt áldozva rá, hogy megpróbáljatok javítani a helyzeten, de ezt minél gyorsabban, a gyerekek érdekében.


2. Állatvédők, menhely segítségét kéred.

2020. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Betartod a sorrendisegi szabalyokat? Attol automatikusan lenyugszik a kutya es abbol veszi le,h te vagy a falkavezer es nem fog morogni etkezeskor.
2020. ápr. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!