Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet a kutyakenelt...

Mivel lehet a kutyakenelt szagtalanná tenni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy van e olyan szer amivel szagtalanítani lehet a kutyakenlt? Minden nap össze szedjük az ürüléket, de fiú kutya lévén jelölget, ami igen erőteljes szagú. Próbáltam hypoval, ecettel tisztítani de nem sok eredménnyel.

Esetleg van olyan, direkt erre a célra (webshopban természetesen találtunk, DE ÉRDEKELNE SAJÁT TAPASZTALAT) szolgáló szer, ami valóban hatásos?



#Kutyakenl
2020. máj. 2. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez hatásos.


Viszont kb a következő pisi elejéig ugye :D


Érdemes lenne ivartalanítani,mert ivaros kanoknak büdibb a pisije,illetve megnézni normális e pisije.



Illetve ha egész nap be van zárva,tehát ergó oda pisil állandóan ott mindig büdös lesz,el kell,hogy keserítselek. Ugye azt nem írtad mennyit tölt bent a kutya.


De pl annó papámáknak is jó részt kennelben voltak a kutyák, éjszakára voltak kiengedve csak ,vagy míg takarította a kenneleket sose volt büdös!!! Mondjuk 2-3 naponta ő elment velük 3-4órás kirándulásokra.

2020. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Kérdeztük az állatorvost, hogy változtatna e a helyzeten, ha ivartalanítva lenne, de azt mondta, hogy mivel több mint egy éves a kutya, így nem biztos.

Ki szoktuk engedni, napközben szokott kint lenni.

2020. máj. 2. 12:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Több kan gazdi mondta pedig,hogy ivartalanítás után nem volt annyira büdös a pisi, 2-3 éves kutyákról beszélek.


Kanokkal nincs tapasztalatom testközelből szukáim voltak, most van kan kutyám,még csak 5 hónapos :)


odorkillt próbáld ki ez tényleg jó! kolléganőm kutyakozmetikába használta régen,csak más volt a forrás és jobb áron volt. Ami az oldalon van fent az a kozmiba szerintem 2 nap alatt elfogyna :D

2020. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Deofill tabletta, vagy klorofill tabletta. Szagtalanít.
2020. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezekről még nem is hallottam. Minden képen ki fogjuk próbálni.
2020. máj. 2. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár macskás vagyok, ők is tudnak olyat pisálni, hogy 2 hétig szédelgek a szagtól ha nem pucolok. Nekem az öblítő vált be. Jó meleg vízbe rakj annyit, hogy határozottan érezd az illatát, és a habbal, majd a vízzel dörzsöld át többször is a kérdéses részt. Utána mosd le az öblítő maradékát, és kész. Remélem beválik.
2020. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!