Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pontosan ilyen kutyát szeretné...

Pontosan ilyen kutyát szeretnék. Milyen fajta, hol tudnék beszerezni egy kölyköt?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 2. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Németjuhász, esetleg Mali mix. Nem való kezdő gazdinak. Ha nagyon ilyet szeretnél, akkor tiszteld meg az állatot azzal, hogy kutyasuliba jártok. Az ilyen jellegű kutya könnyen a fejedre nőhet.
2020. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az mit jelent?
2020. máj. 2. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Azt hogyha nem neveled rendesen, előbb utóbb aztmondod hogy őrült és kezelhetetlen a kutyád vagy kidobod/elviteted menhelyre vagy elaltattatod
2020. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Belga juhász is lehet. Ezek komoly munkakutyák, kutyaiskola és állandó (napi több órás) kiképzés kell neki, nem elég kicsapni az udvarra és labdázni fél órát. Leginkább mentőkutya, rendőr vagy katona mellett láttam ilyen fajtát, egész napi közös munkában. Nem kezdőnek való.
2020. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincs velük foglalkozva napi több órát illetve nem űzöl vele keményen valami sportot akkor ne válaszd ezt a fajtát. A kutya "megbolondul" unalmába.

Agresszív lehet vagy szétássa a kertet, szökik stb stb.


Illetve ez a szín szerintem nem túl gyakori. Nagyon sokat kellene keresgélned és nem csak Magyarországon hanem inkább külfüldön.


És rendesen bele kell nyúlni a pénztárcába mert fél millióba biztos hogy fájni fog.

2020. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A képen egy vörös-ordas kutya látható. Jellemzően munkavonalból születik ilyen. Eleve ordas nincs is jelen show vonalon.
2020. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Lemaradt a " német juhász ".
2020. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom az ordas kifejezés a munkakutyákkal kapcsolatos, örző-védő ágazatban.

Kezdő kutyát válassz. Hidd el, jobb tapasztalattal egy ilyen kutyához nyúlni.

2020. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 13:41

Az ordas kifejezésnek semmi köze az öv-höz.

Egy színváltozat neve leginkább a németjuhászoknál.

Az ordas színnek is rengeteg változata létezik.

2020. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!