Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát lehet...

MBS kérdése:

Milyen kutyafajtát lehet olcsóbban beszerezni ami okos, jól tanítható de nem lesz ideggyenge illetve beteges? Illetve honnan érdemes vásárolni? Mire kell figyelni vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Én a magyar vizslát néztem mert talán az olcsóbban beszerezhető mint a többi fajta de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

2012. jún. 16. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Menhelyen keresgélj, vagy a fajta mentőknél.
2012. jún. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
tegnap face-n láttam egy ritka szép vizslaszerű kutyát,mindjárt belinkelem,menhelyen van még és kölyök.
2012. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

meg is van:))


[link]


Valami gyönyörű szerintem,de ha esetleg már nincs meg(nem csodálkoznék) Akkor van felnőttbe is egy vizsla aki sürgős segítségre szorul:


[link]


Remélem megérte a keresést.

2012. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

jahm ezt elfelejtettem,találtam még egyet közbe:


[link]

2012. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

meg van ilyen külön is,náluk is tudsz érdeklődni


[link]

2012. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

És szerinted egy ilyen keverék mennyire " megbizható" mennyire okos illetve tanitható nem lesz vele a késöbbiekben viselkedési illetve egészségügyi gond?

Amúgy köszi!

2012. jún. 16. 18:16
 7/15 anonim ***** válasza:

persze keverék mert nincs törzskönyve,de én úgy nézem benne csak vizsla van amúgy:O

Nekem is keverékem van és 5 perc alatt mindent megtanult,folyamatosan a kedvembe akar járni rettentő okos!

Olcsón akarsz kutyát vizsla tetszik akkor mi a probléma? Ha normál áron akarnál kutyát egyértelmű az uszkár ajánlanám mert könnyű vele,igen intelligens de 100 ezer ft körül van,80 körül megkapod hobbyra is.

De ezek a vizslák szerintem gyönyörűek,ha veszel tenyésztőtől az se biztos hogy könnyen fog tanulni. Függ a személyiségtől,és tapasztalat nálam hogy a nőstényekkel sokkal könnyebb,kanok makacsabbak.

Egézségügyi szűrése nincs ezeknek a piciknek ahogy egy tenyésztőn kívűli kutyának se,szóval garancia nincs rá.

De ezt te mérlegelted már magadba,úgyhogy nincs más lehetőség:)

2012. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem! Az a gond 1 hétig nem vagyok itthon 23-án érek haza de addigra már tuti nem lesz meg pedig úgy elvinném a kicsit! Mit tehetnék szerinted, hogy ne vigyék el előlem? Bár gondolom semmit :S
2012. jún. 16. 18:27
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg komolyan gondolod és nem lépnél vissza utolsó pillanatba,megbízható vagy akkor írj mindenképp a hírdetőre. Leírod hogy mennyire szeretnéd őt,1 hét múlva el is tudnád vinni,leírod az életkörülményeidet miért felelne meg neked és várod hogy visszaírjanak:)

Szorítok neked,megmaradt bennem ez a vizsla nagyon annyira szép,pont tegnap este mutattam páromnak is hogy a viharba lehet ő menhelyen?? Aztán írtad itt kérdésnél és be is ugrott:)

Hát szorítok neked,ígérd meg hogy írsz mi lett oksa?

2012. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Okés írok mindenképp és köszi, hogy linkelted még a fajtatiszták között is simán áruba lehetne bocsátani sok fajtatiszta kölyök vizslánál is szebb. Most épp azt keresem kire kéne ráirni!

Köszönet!

2012. jún. 16. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!