Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeged környékén, de inkább...

Szeged környékén, de inkább Csongrád megyében tud angol vagy francia boldog kölykök eladót?

Figyelt kérdés

#angol #francia #bulldogok
2020. máj. 10. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%

De segítettünk.

Elmondtam hogy keress fel egy kennelt. Ha felkerested onnan tudsz venni kis bucit, de legkorábban csak nyáron.

Minden kennel így működik.

Nekem is ugyan annyi megkeresni mint neked viszont én nekem semmi jó nem származik abból ha neked keresgélek.

2020. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

"Pedig manapság senki nemigen ad ki 300 ezreket egy kutyáért." - üdv a valóságban. De.


"És milyen szűrésekről beszélsz?" - az öröklődő sajtabetegségek szűréséről. Lásd diszplázia kb az összes fajtában, vakság, dalmatáknál süketség, cavaliereknél SM. Csak az elsők amik eszembe jutottak. Olvasgass még mielőtt valakinek nekiesel.


"Az emberek is elmennek szűrésekre és csak azzal csinálnak gyereket, akivel legjobban összeillenek genetikailag? Ne szórakozz már." - mesélj nekem egy kicsit az embereknél öröklődő genetikailag öröklődő fajtabetegségekről. Oh várj, milyen teszteket is csinálnak a kismamákon? Down szindróma stb ismerősek?

2020. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hát én se fogok annyit kiadni szóval,

Nem vagyok bankár se millimos

Nem mindenki engedheti meg magának sajnos a 100 ezres kutyát huncutkáim


Meg elegszem egy 50- 70 ezres -IG is

2020. máj. 18. 16:21
 14/19 anonim ***** válasza:

Na ha megveszed azt az olcsó kutyát akkor kell ám kinyitni a pénztárcát rendesen.


Fél milliót garantáltan a dokinál fogsz hagyni amibe nem lesz benne az oltás, chip és ivartalanítás ára.

Rengeteg kutyát látni az ilyen occsó féléből ami nem kap levegőt és alig bír járni.

2020. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Az nem olyan biztos

De még megondolom

Ennyi erővel ne is tarsak kutyát

2020. máj. 18. 16:49
 16/19 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy ez teljesen biztos.

Amit választottál fajta nagyon beteges.

Ezeknél az occsó kutyáknál tökre nem figyeli senki hogy milyen betegségeket fognak örökölni. Sőt többnyire a szülők testvérek vagy rokonok.

2020. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A francia bulldog kutya - függetlenül attól, hogy honnan veszed - gyakorlatilag egy gyerek. Igényel némi életreformálást, mert nem az az egyszerű etetem-itatom-sétáltatom és játszom vele kutya, akinek még a maradékot is lekotrom és jól is van az úgy.

Íme a hétköznapok:

Az anatómiai felépítése miatt például nem olyan átlagos kutyaként domborítva végzi a nagy dolgát, hanem béka pózban, guggolva, ezért a nagydolog után a popsitörlés elengedhetetlen. Mivel nekik a székletük gyakorta illetve 99%ban lágyabb az átlag kutyáéknál ezért a bűzmirigyük sem ürül magától, azt havi rendszerességgel nem árt nyomatni.

A szemük alatti redőket napi rendszerességgel ápolni kell, törölgetni, mert bepállik, és gennyes sebeket eredményez.

Otthon a tisztítószer készlet is biztosan cserére szorul majd, mert felszáradt állapotban is irritálja a bőrét.

A kutya téli ruháját ugyan ezek okokból sem lehet bármivel mosni. (Ruha nélkül NEM sétáltatható, mert extrém érzékeny a hűvös időjárásra, már ősszel is érdemes öltöztetni)

Ha nincs szerencséd és nem eszi a száraz tápot (van amelyik inkább éhen hal de akkor sem) akkor még főzőcskézhetsz is neki napi szinten.

Az 100%, hogy allergiás egy csomó mindenre, úgyhogy a főzés nem fog kimerülni az olcsó csirkebelsőségekre, veheted neki a nyulat vagy a marhát.

Emellett hangos. Állandóan. 0-24 hangot ad. Ez persze már csak a személyes véleményem, de szerintem nem aranyos valami ami 0-24 egyfolytában hangot ad :D Liheg, szuszog, röfög, szörcsög, pukizik, éjjel pedig nem kicsit horkol. Ez már tényleg mellékes, de nem árt figyelembe venni a fajta kiválasztásakor, hogy az ember akar-e egy 10 évig tartó (olcsóbb, szaporított kutyánál max 4 évig, mert azok nem élnek sokáig) folyamatos kataton háttérzajt.

2020. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Azta... Inkább egy helyesírási kézikönyvet javaslok, az csak pár ezer forint! Mert valami gusztustalanul undorító a helyesírásod, kérdező! A családod ilyen kis alul művelt, vagy csak te nem jártad ki még a 8 általánost sem normálisan?


Mellesleg arra lesz pénzed, hogy mondjuk egy szemműtétet, csípőműtétet kifizess? Cirka 400-500.000 ft-ért? Vagy majd szenved a kutyád, ha beteg lesz?

2020. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Mert mi nem volt helyes? Gépről lehet jobban benne, és nem telefonról.
2020. jún. 5. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!