Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted barna v fekete...

Szerinted barna v fekete dobermann néz ki jobban?

Figyelt kérdés

Nekem mind a kettő tetszik, és nem tudom, milyet válasszak. Azt mondják a fekete félelmetesebb, a barnánról, meg sokan nem ismerik fel, hogy dobermann. Szerinted melyik néz ki jobban?

Barna Dobermann:

[link]

Fekete: [link]


2010. júl. 29. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő szép, de nekem a barna jobban tetszik. Nekem különlegesebb.
2010. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő egyformán szép. A fekete kicsit komolyabb, a barna meg különlegesebb. Én is szeretnék dobermannt majd később. És úgy gondoltam hogy a szerencsére bízom. Ha születik olyan kölyök a kinézett kennelben aki külsőre, belsőre illik hozzám akkor elfogadom a színtől függetlenül.
2010. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A fekete elegánsabb.
2010. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy álom egy gyönyörű, egészséges, csillogó fekete szőrű dobi. Tehát: fekete.
2010. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem borzasztóan tetszik a barna, mégpedig füllel. Hihetetlenül különleges így, és szerintem a keménységét nem rontja, viszont a cukiságát javítja a barna, füles kombináció :)
2010. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
53%
*tenyésztett
2010. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Mindkettő szép,de nekem mégis a fekete a favorit,mert fekete dobik között nőttem fel.(nagynéném barátja dobikat tenyésztett)
2010. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én feketét szeretnék, az jobban tetszik, de ha kapnék egy barnát, érte is odalennék :) Szóval ha lehet választani, inkább fekete, de az is lehet, hogy belsőre egy barna fog meg.
2010. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

És az izabella? :) Bár az nem elfogadott, meg a fehér és a kék sem. Pedig nekem az izabella is tetszik :)


Amúgy nekem a barna tetszik, de énis úgy vagyok vele, ha nem születne egy alomban hozzám illő barna dobi, viszont lenne egy fekete aki teljesen "beleillene" az életembe, az is tökéletes lenne.

2010. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
egyértelműen fekete.
2010. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!