Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen árban van most egy 3...

Milyen árban van most egy 3 hónapos kor alatti törzskönyves fekete Dobermann?

Figyelt kérdés
Fekete-cservörös dobit szeretnék törzskönyvel,az fontos hogy kicsi legyen,mivel leszeretném vágatni a fülét. Honnan vegyek? Ajánlanátok egy jó kennelt?
2010. ápr. 4. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten pár tenyésztőre, nézd meg hogy milyen kutyái/ párosításai vannak, (szűréseket is, nehogy valami gondja legyen felnőttkorára..)

Ha kiállítási kutyának szeretnéd akkor a vérvonalon kívül a díjaknak is nézz utána, és amelyik szimpi annak írj egy e-mailt vagy hívd fel, s az alapján dönts.:)

Ha jó tenyésztő akkor inkább téged hogy faggatni hogy jó helyre adja-e a kiskutyát.

Dobermannoknál nem vagyok otthon, de általában egy fajtatiszta jó vérvonalú kutyus 100 ezer ft körül van Magyarországon.:) Persze lehet kapni alatta és felette is, de 50 ezerért és azalatt csak szaporítót találsz, ami nem túl szerencsés.

Sok szerencsét a kereséshez.:)

2010. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,nézegetem a tenyésztőket,de most nincs sehol eladó kiskutya,ha van akkor az meg csak külföldre adja el.
2010. ápr. 4. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én javaslom, hogy a neked szimpatikus tenyésztőt hívd fel, és érdeklődj személyesen, mert most főleg csak előjegyzés alapján lehet fajtiszta állatokhoz jutni. (Csak akkor vág bele a tenyésztő egy alomba, ha elég vevőjelölt jelentkezik.) Sajnos a válság a tenyésztőket is elérte, ezért ma nagyon sokan nem is hoznak le újabb almokat, mivel nehéz őket jó gazdiknak eladni. Érdeklődhetsz a tenyésztői egyesületeknél is, ők biztosan tudják, hol születtek almok mostanában.


A tenyésztők is ismerik egymást, tehát még az is előfordulhat, hogy bár az általad felhívott tenyésztőnek éppen nincs kiskutyája, de tud olyan tenyésztőt ajánlani neked, akinél van, és megbízható.


Én ugyan cicákkal foglalkozom, de azért remélem, tudtam picit segíteni. (Egyébként nekem is voltak már dobijaim, imádnivaló kutyák.)

2010. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazi tenyésztőnél sokszor hónapokat kell várni egy kiskutyára, és már akkor, amikor a leendő párosítást még csak kitalálják, tervezik, már akkor le kell foglalózni a kutyát.
2010. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy néz ki hogy hamarosan lesz dobikám :D . Őrző védő munkára szeretém befogni,meghogy legyen egy jó barátom,társam az életben.
2010. ápr. 4. 18:46
 6/7 A kérdező kommentje:
n*
2010. ápr. 4. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Adj egy e-mailt, nálam még van egy baba (kislány)jelenleg 6 hetes, holnap kapja az első oltását, 9 hetesen, a második oltás után 1 héttel vihető el. Szerződéssel, kapcsolattartással.
2010. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!