Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya kenelt építenék, vadháló...

Hambok kérdése:

Kutya kenelt építenék, vadhálóból vagy rendes kerítés drótból érdemesebb?

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hegesztett hálóból csináld.
2020. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A vadháló nagyon gyenge lesz.

A legszelídebb kutyával is előfordulhat, hogy valamiért úgy istenigazából ki akar jönni a kennelből (pl. zivatar, tűzijáték, vagy ha ezektől nem tart, ivarzás ideje).

Ráér, kitartó, okos, ha kell, meglepően erős a kutya!

Én ma már erős ponthegesztett hálóból és zártszelvényből készítenék kennelt, anno a drótfonónál lehetett 2,2 mm vastag huzalból kerítésdrótót venni, az jó lett a szögvas vázon. De egy zivatar során abból is kihúzta a szálat egy robusztusnak igazán nem mondható collie!

Alul 8-as köracélt bilincseztem a betonhoz, ahhoz kötöztem a második lyuksort használva a kerítésdrótot.

Az ajtó pedig három ponton reteszelődik, hogy véletlenül se tudja behúzni a legelszántabb pillanatában sem az aljtó sarkát.

2020. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!