Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mentett kutya vagy tenyésztőtől?

Mentett kutya vagy tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Honnan van/lenne, ha lehetne kutyád?

#kutya #tenyésztős
2020. máj. 12. 16:31
A kérdező szavazást indított:
mentett kutya
tenyésztőtől való
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Van tenyésztős is, és mentett is. És ez mindig így lesz.
2020. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Első sorban tenyésztős utána menhelyes kutyik illetve ideiglenes gazdi is szeretnék majd lenni a későbbiekben.


Menhelyből mindenképp egy extra öreg kutyust választanék hogy szép élete legyen abban a rövid időben illetve egy olyan kutyust aki a magam "szórakoztatására" megfelel és én is tudom azt nyújtani neki amire szüksége van.

Mindig lesz majd egy idős apókám vagy anyókám, hogy pár kutyán tudjak segíteni az évek alatt és pont ugyan ezért lesz ideiglenes kutyám is hogy rehabilitálhassam őket és jó gazdihoz kerüljenek.

2020. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Tenyésztőtől, törzskönyves amerikai akita.
2020. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Mentett kutyám van fajtamentéstől. Én maradok ezen a vonalon.
2020. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Csak tenyésztőtől származó kutyáim vannak. Sok mentett fordult meg nálam ideiglenesen, de elég volt a betegségekből, instabil idegrendszerből.
2020. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem mindenképpen menhelyről hozz el kutyát!

Fantasztikus tudni, hogy megmentettél egy állatot és ez egy életre szól (nem mintha a tenyészetről elhozott nem szólna életre, de ez azért mégis más.

Fogadj örökbe!

2020. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Nekem torzskonyves van,mert a sinter elkuldott,h vegyek inkabb,ha emberek koze jarok vele...

Rokonomnak sinterrol hoztunk.

Erdekes figyelni oket. A tk-esen latszik ,h szuletesetol kezdve agyon van dicserve a mai napig.

A sinteres gyanakvobb,jobb szemelyvedo es teruletvedo. Etellel jol tanithato futas kozben. 2-3 meteren belul kovet. Bull tipusuak.


A sinteresnek tokeletes a genetikaja. A tenyesztett meg hibas ranezesre. Rehabra szorul testileg. Fejletlen az izomzata,a mozgaskoordinacioja. De ezerszer fegyelmezettebben hajtja vegre a parancsokat sok kutya kozt.

Mindkettot imadjuk.

2020. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
7-es vagyok. En sinterrol akartam,hetekig neztuk a sintereket,de az igenyeimnek megfelelot nem tudtak adni a fajtajaban. Mindenkepp nagy amstaffot akartam.
2020. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
2es, de rendes vagy. 3as, pont most akarnak elaltatni egy 3 eves akita szukat, ha nem lesz gazdaja.
2020. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
mentett <3
2020. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!