Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás kirándulás? Többi lent

Kutyás kirándulás? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok vasárnap megyünk a kutyámmal erdei kirándulásra 1 teljes napig mit vigyek neki? Az erdöben el fogom engedni(a kutya behívható) ezeket gondoltan neki vinni:

-víz

-vizestál

-jutalomfalat

-póráz (ha esetleg lakott területre tévednénk) Esetleg kihagytam valamit?

Ja és kullancsok ellen,van rajta advantix de úgy tudom hogy a kakukfüvet a kullancsok nem kedvelik

Arra gondoltam hogy indulás elött bekenem vele a bundáját.Ez működne?

Válaszokat köszönöm😀😀



2020. máj. 13. 19:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam természetesen kaját is viszünk neki
2020. máj. 13. 19:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket szoktam vinni:


- 90 centis póráz

- 5 méteres póráz

- futópóráz + futóöv

- víz + összecsukható vizes edény

- jutalomfalat

- oltási könyv

- elsősegény cucc: olló, fásli, vatta, Betadine, kullancs kiszedő


A kutyámon pedig hám is és póráz is van, illetve biléta a nevemmel, telefonszámommal, ha esetleg valami okból elveszítenénk egymást.

2020. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt az ürülékes zacsi és a feltöltött telefon. Sajnos sokszor tapasztalatom, hogy az erdő széle tele van kutyagumival, mert a kedves túrázók ott sz.ratják a kutyáikat. Érdemes erre is figyelni, nehogy felegyen valamit.
2020. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valamilyen feltűnő, fényvisszaverő holmi nem árt. Például ilyen: [link]


Nem tudom mennyire látogatott útvonalra mentek, de most van a vadmalacok időszaka. Érdemes valamilyen csengőt beszerezni, hogy hallják, hogy jöttök és ne ijesszétek meg őket.

2020. máj. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Valami lathatosagi cuccot tegyetek a kutyara, nehogy valami tul lelkes vadasz kiloje melloletek a kutyak.


Amugy arra valoban keszulni kell, hogy a vaddisznoknak mostansag vannak kicsinyei ... de elszaladhat a kutya felurgo oz utan is (ilyenkor nem biztos, hogy behivhato mint a parkban).

2020. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat hasznosak a kaki zacsi nálam alap
2020. máj. 14. 08:31
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Bocs a vadászati törvény szerint, ha a kutya vadat űz, akkor a vadász lelőheti. A "vadat űz" aktuális értelmezése, hogy a vadász látja a kutyát (ha most nem űz vadat, majd fog). Ennek a sok bevezetőnek a lényege, hogy én azért engedem el a kutyát az erdőben, hogy esetleg a vadász ne engem találjon el.
2020. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!