Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy napos kutyás kirándulás?

Egy napos kutyás kirándulás?

Figyelt kérdés
Játékos, és sportos kiskutyámat szívesen elvinnénk így nyáron Bakonyba, a Cuha völgybe. Ha nem akarunk szállítóboxot, elég egy olyan dolog, amibe belefér? Vagy akár az ölembe lenne, pórázon :D szájkosár nem kell neki, mert nem harap, már többször voltunk tömegben. Érdemes lenne elmenni vele? Mert mi nagyon szívesen mennénk :)
2018. jún. 24. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy napos kutyát ne vigyél sehova, jesszus!


:D

2018. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs szállítóbox (kutyatáska, hasonló) kötelező a szájkosár. Tömegben amúgy is praktikus, mert akkor tartanak tőle, és kicsit nagyobb ívben kerülik.

A póráz nagyon fontos. Szünet van a vadászok kint vannak az erdőn. A kutyának négy lába van, tehát lőnek rá (régebben kaptak egy marék lőszert is a kilőtt kutyáért), tehát a pórázt ne vedd le róla.

Az enyémek mindenhova jönnek velünk örömmel. Legyen Wiki találkozó, hétvégi munka, kirándulás, család látogatás vagy kutyaiskola.

Azt, hogy a tiéd hogy kezeli ezeket a helyzeteket próbáld ki óvatosan. Nem minden kutya szeret minden helyzetet. (Az enyémek a 2-es villamost szeretik, de a 4-est nem, az oka ismeretlen).

2018. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mehet az oledbe, de akkor tömegközeledésen kötelező a szájkosár és a jegy is. :)
2018. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésen kötelező a szájkosár hiaba nem harap szerinted. Van egy rotim én azt mondom nem harap, bemersz hozzá jönni akkor az udvarba? Neked úgye kistestű a kutyád én pl félek tőlük akár harap akár nem és zavarna is egy buszon ha nem lenne rajta szájkosár és mellém ülnétek le. Ha kocsival mentek akkor ajánlom vegyél egy biztonsági övet neki, 1500ft körül lehet már venni, nekünk is van csak rárakom a hámra bedugom a kocsiba és mehetünk is. Amúgy nem rossz ötlet az ilyen kirándulás én is szoktam a kicsikémmel ilyet csinálni és élvezi viszont a meleg miatt vigyél neki vizet. :)
2018. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Autóval mennénk, mert közel vagyunk.
2018. jún. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!