Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben van valahol...

Debrecenben van valahol kutyapark? Esetleg van más még rajtam kívül, aki debreceni és szintén nagyobb és kistestű kutya párosa van és lenne kedve sétálni velünk? (Mi vizsla és yorki)

Figyelt kérdés
Csak olyat láttam, ami ilyen agility pálya, de én olyanra gondolok, ahol több kutya összegyűlik és játszanak, szaladgálnak mondjuk egy réten. Valaki tud ilyenről? Esetleg van más még rajtam kívül és debreceni, akinek szintén nagyobb és kistestű kutya párosa van és lenne kedve sétálni velünk? Csak szerintem jót tenne nekik, ha hasonló méretű kutyussal tudnának bandázni. :)

2020. máj. 14. 18:01
 1/5 Farkas999 válasza:

20 találat:

[link]

2020. máj. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek kutyamenhelyek. :D
2020. máj. 17. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a tóciban lakunk. Itt vannak sétáló csoportok, de az én kutyám nagy testű kölyök és hebrencs és nehezen hallgat rám, ezért nem mertem odamenni hozzájuk.

Innen nem ismerek gyalog séta távolságra lévő kutyafuttatót,de a tócó völgyben van egy nagy puszta, oda kb csak kutyások mennek.

De járkál a közterületfelügyelő is.


A Szív utcán van elvileg futtató és a Kassain átadtak egy kutya játszóteret pár hónapja. Én ennyiről tudok, de nem is láttam ezeket még.

2020. máj. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Szív utcait vagy a Kassai útit feltétlen nézd meg!

A Tóciba rengetegen mennek, csak sajnos nekem igen messze van, így csak kétszer voltam. De tetszett.

2020. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Blöki
2020. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!