Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetnék Magyarorsz...

Honnan szerezhetnék Magyarországon közép vagy óriás uszkárt?

Figyelt kérdés

Sokáig kerestem az interneten, és tudom, hogy itt is voltak már ilyen kérdések, de sehol nem találok kennelt, maximum olyat ami évek óta "leállt". Ha bárkinek van megbízható helyről tudomása (nekem nem az a fontos, hogy az ősei milyen kiállításokat nyertek stb..., hanem hogy a természete valódi uszkáré legyen, azaz ne csak "fajta jellegű" kutyus kerüljön hozzám, de úgy tudom, hogy ez a kettő együtt jár), nagyon örülnék ha itt, vagy privátban leírná:)

Közép és óriás egyaránt érdekel, a színeket tekintve pedig az apricot, a fawn és a red is tetszik. De ha valaki esetleg fekete vagy fehér színűekről tud, azt is szívesen fogadnám.



2020. máj. 16. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd menj ki egy kutyaliallitasra ha lesz a covid utan, ott fogsz tudni talalkozni olyan tenyesztokkel, akik most is mukodnek.
2020. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában egyébként sokan keresnek uszkárt. Több magyar tenyésztő tervez almot a járvány elülése után


Egyébként szerintem érdemes felkeresned az Uszkárok törzskönyvvel / poodles with pedigree FCI nevű Fb csoportot

2020. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Chicavallo kennel. Fekete és fehér óriás uszkárokat tenyésztenek. Érdemes náluk érdeklődni, fb-n fent vannak.
2020. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább kutyakiállításokra érdemes elmenni,és ott érdeklődni tenyésztőknél.

De ha privátban megírod milyen szín és méretben szeretnél inkább uszkárt,tudok ajánlani tenyésztőket,almokat.

2020. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A minap láttam egy tervezett almot egy Facebook csoportban, ahol csak hivatalos kennelek hirdethetnek, ugyanitt láttam egy még gazdira váró óriás uszkárt is. Fekete színben.
2020. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!