Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magától kinyitódót az ajtó és...

Magától kinyitódót az ajtó és ki szökőt a kutya és neki ment a szomszéd kutyának lehet ebből bajunk?

Figyelt kérdés
Ki szökőt a kutya egy Rottweiler kutyánk van és pont akkor hozta be a mellettünk levő szomszéd csaj jött be a kutyájával asszem háványéz a kutya és neki ment a kutyánk de szét tudtuk szedni..aztán átment anyu és azt mondta a csaj hogy megkapta de nem vérzik. De tudjuk hogy a csaj nem normális és kitudja mire képes és a kutyának nincs oltási könyve és nincs beoltva a attól félek hogy feljelent ilyen esetben mit lehetne tenni?

2020. máj. 18. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szépen tartjátok azt a kutyát oltás és chip nélkül. Idáig nem hiányzott egyik sem. Aztán jön a baj és mindjárt tele a gatya.

Ha feljelent, nem sokat ér vele, ha nincs sérülés. Viszont titeket kötelezhetneknek a hiányosságok pótlására. Ha bal lábbal kelt fel a jegyző, még pénzbüntetést is kiszabhat.

2020. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a csaj nem normális, hanem ti! Nincs beoltva? Az tök alap. Mint ahogy az is, hogy nem engeditek ki az utcára, normális ajtó, kerítés kell.
2020. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Társasház!! magától kinyitódót az ajtó. Csajnak tényleg van valami vele arra mondtam hogy nem normális.
2020. máj. 18. 19:50
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Attól még ti sem vagytok normálisak!

Kötelező az oltás és a chip, mert gondolom az sincs benne ha még oltásikönyve sincs.

Remélem nagy pénzbüntetést kaptok!

2020. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az ajtók csak úgy maguktól nyitódnak.
2020. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"KINYITÓDOTT!"

De mi a búbánat az, hogy magától, fotocellás ajtótok van vagy mi a franc? Akkor cseréljétek le egy olyan ajtóra, ami NEM nyílik ki magától, bazze.

2020. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ajándékozzátok el azt a kutyát! Képzelem, hogy tarthatjátok ha még azt az évi 5-6 ezer ft-ot sem vagytok képesek kifizetni az oltásra...
2020. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mert elszaradot a kilincs és nem úgy lehet bezárni ahogyan kellene volt neki oltás könyve meg minden de az már nincs meg csíp az van benne egy két éve nem voltunk vele orvosnál. Nem tudom mit kel ítélkezni egyből hogy nincs benne csíp
2020. máj. 18. 20:03
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ti milyen társasházban laktok de itt vasajtó van, kimenni meg csak a kb vállmagasságban lévő gomb megnyomásával lehet, bemenni pedig csak kulccsal, vagy ha valamelyik lakásból beengednek.
2020. máj. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban próbálj meg odafigyelni nyelvtan órán, digitális oktatás ide vagy oda...
2020. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!