Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya szemébe nézel és...

Ha a kutya szemébe nézel és elcsapja a fejét 1 másodperc után, ez amolyan ösztön, hogy ő alázkodik meg?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdés válaszában egy másik témában és az jutott eszembe, h én tegnap a kutyámmal vagy öt percig szemeztem, és nem fordult el meg semmi.

(amúgy a kutyám eléggé öntörvényű)


2010. júl. 29. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen,azt jeleni,első szemezésnél sok időt is igyénybe vehet,de ne te add fel,mert akkor ugy értelmezi te vagy az alacsonyabbrendű a falkában
2010. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem mer a szemedbe nézni, akkor tudja, hogy te vagy a domináns, te vagy a falkavezér. A kutyád nem tekint téged annak, és ebből akár problémák is lehetnek, vigyáznod kell vele.
2010. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Pislogni szabad?

Nálunk is falkavezérségi problémák vannak, de hiába ütöm meg, attól még nem engedelmeskedik. Mi lehet vele, bolond vagy mi? Nem látja, hogy én vagyok az erősebb?

2010. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy ütöd,még nem biztos,hogy te leszel a falkavezér! Esetleg lesz egy idegbeteg kutyád,ami rádtámad egy nem várt pillanatban:S
2010. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
pislogni szabad,ütni nem
2010. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne a kutyádnak is egy nagy husángja, hogy vissza tudjon ütni!

Nem biztos, hogy megalázkodik, ha elnéz a szemedről, lehet, hogy megharap, mert a szembe nézés kihívás.

2010. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

jaj hát ő már javíthatatlan most 3 éves:))

am egy kis pincsi úgyh tartani nem tartok tőle:P

De olvastam, h a pincsik öntörvényűek, és ez teljesen igaz. Akkor hallgat a nevére amikor akar.:)

De azért ha vmi kis kaját kap azért 'megalázkodik' lefekszik, leül, pacsit ad, ha kérem.

2010. júl. 29. 21:36
 8/11 vuk89 válasza:
52%
harapd meg a kutya fülét.amikor nyüszít engedd el.nálam bewált:D
2010. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 timido ***** válasza:
Nálunk is így van. amikor megszidom, mereven néz rám, én meg nagyon mérges feszült arccal nézem. nemtelik bele egy perc és földre szegezi a fejét, és elkezd mindenfelé nézni amerre lát, csak ne nézzen rám :D
2010. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az én kutyám "issza" a szememet, olyan rajongással néz bele hogy napokig is képes lenne, csak én előbb megunom.

meg szoktam úgy játszani hogy mereven nézem mintha levadásznám és erre elszalad és elkezd rohangálni körbe-körbe körülöttem.

2010. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!