Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket ajánlanátok Orijen...

Melyiket ajánlanátok Orijen Puppy vagy Platinum Puppy? És miért?

Figyelt kérdés

#Orijen #Orijen puppy
2020. máj. 25. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen kutyának. Az Orjen magas fehérjéje a nagytestű és közepes testű kutyák növekedését nagyon megnyomhatja, ezáltal magasabb a kockázata a kialakuló csípő és ízület problémáknak. Így au Orjent bármilyen kiváló is az összetétele nem választanám.

A Platinum Natural a maga 27%-os analitikájával jobb választás, de mondjuk egy gigant testű kölyöknek, még ettől is kevesebb fehérjét keresnék.

FONTOS! A hústartalom nem egyenlő a fehérje tartalommal!

2020. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ORIJEN Puppyval etettunk, mi nem tapasztaltunk (most mar 5 eves a kutya) "novekedesi problemakat" nyilvan be is tartrottuk az merteket. Teljesen normalis kutya lett belole viszont ar/ertek aranyban szerintem kicsit elszallt az ORIJEN.


Mi maradtunk a markanal (2 kutya), de alsohangon is 30-40k HuF korul van a havi tapjuk.

2020. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én platinumot adok a kutyáimnak, mindegyiket ezen neveltem fel. Sose volt semmi bajuk miatta, egészséges, normális táp. Az orijen még kistestűnek is túlzás, egy barátom kistestű kutyája lesántult tőle.
2020. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. máj. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!