Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Platinum vs. Naturavetal?

Platinum vs. Naturavetal?

Figyelt kérdés
Egy boltban felhívták rá a figyelmem, hogy jó-jó a platinum, de tekintve hogy 1 évig is simán eláll, tartalmaz tartósítószert. A naturavetalt ajánlották. Nem vagyok tipikus kutyaelkényeztető, de az nagyon fontos számomra hogy a lehető legjobb ételt kapja. Nektek mi a véleményetek?
2020. márc. 2. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő ugyanolyan magas minőségű :) Naturára vannak kutyák akik finnyáznak az állaga miatt, de összetételében remek. Mint a Platinum.
2020. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Aki a Nutravetlat egy platformon említette a Platinum Naturallal az értékesítési jutalékot kap érte, vagy simán nem ért hozzá. A Platinum Natural a készítési technológia miatt áll el hosszú ideig. Azt ne hidd hogy ebből a szempontból a Nutravetal jobb. Árban ugyan azt tudják, szóval határozottan Paltinum Natural.
2020. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Az maradt végül. :)
2020. márc. 6. 19:17
 4/6 anonim válasza:
Valóban a technológia miatt lesz tartósabb a Platinum, úgy hívják, hogy extrudálás. Magas hőfokon történik, így sok minden "elpárolog" belőle, így szintetikusan pótolják a vitaminokat. A gyári oldalon is fellelhetők, mint adalékanyagok. Mind a technológia, mind az adalékanyagok miatt allergiás kutyáknak kevésbé jó, mint a hidegenpréselt, adalékanyagmentes Naturavetal. Ha nincs baja a kutyának, természetesen a Platinum az egyik legjobb az extrudált száraztápok közül, de gyártástechnológia, összetevő, emészthetőség szempontjából Naturavetal. Saját kutyán (is) tapasztalva.
2020. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én úgy veszem észre, hogy mivel a platinum puhább mint a többi táp, foghigiénia szempontjából nem a legjobb választás.
2020. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Emiatt a kutyám szárított kemény rágcsákat kap, csontot is ami nem szilánkosra törik, és fogtisztító rágcsát amit állatorvosnál szoktam venni (nem pedigree fajta).
2020. ápr. 19. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!