Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mèh gyulladast hogy kezeljem...

Mèh gyulladast hogy kezeljem itthon, hogy segitsek a kutyamnak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 07:17
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal keress másik orvost!!


Miért nem teszed? Ha el akarsz menni gyógyszert vadászni neki, akkor nyilván te sem értesz egyet a kezelésével, bízd másik orvosra!!


Te nem tudsz vásárolgatni semmit, mert vényköteles, és sokmindentől függ, hogy miből mennyit kell adni neki.

2020. máj. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
95%
Ember, nem fogod fel, hogy meghal a kutyád, ha nem műtik meg? Miért kell ilyen gyökérnek lenni?
2020. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
84%

Tuti nem vitted orvoshoz, ilyet egy doki sem csinál.


Vidd a lehet utra, vidd a klinikara, vidd a primavetbe. Azonnal kezelni (valszeg műteni) fogják. Az élete forog kockán!


Gyulladáscsökkentő vényköteles és az adagolása sem mindegy, nem fogsz tudni csak úgy venni. Meg ertelme sincs. Nem tudod, pontosan milyen súlyos a helyzet, milyen legyen az összetétele stb.


Amire az egyik előző válaszíró utalt, és te nem értetted, az: "ezt hogy képzelted?" Azt szerintem arra értette, hogy miért hagytad 10 éves korára ivarosan a szukád. Még ha tenyésztésben volt is (amit a szavaidból és hozzá-nem-ertésedből erősen kétlek), 10 évesen már mindenképp öreg a szaporodáshoz, a tenyésztésből még a legnevesebb tenyésztők is kivonják a kutyát és ivartalnítják. Ha meg sose volt tenyésztésben, akkor joggal merül fel a kérdés, hogy miért volt egyáltalán valaha ivaros. Ha meg szaporító vagy, akkor meg úgyis mindegy neked a kutya sorsa, amiért szerintem a zöme felelős állattartó itt az oldalon, hát hogy is mondja, nem zárna egyhamar a szívébe.

2020. máj. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kókler állatorvos rendel nálatok? Keressetek egy normális dokit, vagy tervezhetitek a kutya temetését, mert ha nem kap kezelést, halálra van ítélve.
2020. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az is szemet szúrt hogy egy másfél kilós kutyának 17 ezer az ivartalanítás. Az én 18 kilosomnak 23 volt. Kicsit soknak tartom azt a 17et.


Amúgy szerintem a kérdezőnek az a baja hogy nincs pénze allatorvosra, nem az hogy az orvos ezt mondta mert nem hiszem hogy ezt mondta. De ilyen esetben lehet kérni allatvedok segítségét.

2020. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el gyűjteni a hamvasztásra. Hacsak nem a kert végében lesz elásva.
2020. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Látom itt mindenki allatorvos, sot, azt is megmondjak itt, hogy ott sem voltam... Ez a 10 millio latnok allatorvos tavgyogyito orszaga
2020. máj. 26. 15:41
 38/57 anonim ***** válasza:
92%
Ne a válaszolók végzettségével foglalkozzál, hanem azzal, hogy vigyed szépen normális orvoshoz! Az legyen a dolgod, ne a netezgetés!
2020. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosi végzettség nélkül is el lehet dönteni, hogy ha egy állatorvos méhgyulladásra ilyeneket mond, amit te állítasz, hogy mondott, az kókler.

Idézek tőled:

"Azt mondta, menjunk vissza ha rosszabbodik.

Azt mondta a doki, hogy nagyon kockazatos a mutet.

Lehet magatol helyrejon, ha rosszabbodik, vigyuk vissza."

2020. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
"Ez a 10 millio latnok allatorvos tavgyogyito orszaga" ...ööö akkor minek írsz ide? Miért nem egy valódi, diplomás állatorvosnál vagy, és tőle kérsz tanácsot?
2020. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!