Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasnyálmirigy gyulladásom...

Hasnyálmirigy gyulladásom van. Lipáz 504, Amiláz 255, CRP 23,8. Háziorvosom szerint itthon kezelhető. Teljes koplalás, csak vizet ihatok. Volt már valaki így? Meddig bírható ez így nulla kalóriával?

Figyelt kérdés

2019. nov. 21. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyum volt így,neki 6.napig nem volt szabad semmit sem enni! Ő kórházban volt,ott kapott infúziót is. Jól bírta,pedig már nagyon idős volt,84.éves de ki is gyógyult belőle. Ezt a gyulladást így gyógyítják 0. kalóriával.
2019. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Sajnálatos, hogy otthon kezelhetőnek tartja. Ez nagyon veszélyes kórkép, barmikor kialakulhat szövődmény. Tényleg nem szabad szájon át ételt fogyasztani, de szükség lehet tápszondára. Mégis mit mondott az orvos, majd rád néz egy hét múlva és annyi? Szerintem menj be sürgősségire.
2019. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
A hasnyálmirigy gyulladás kórházi kezelést igényel, méghozzá sürgősséggel. Nekem volt, valóban nem szabad enni, de még inni sem az első napokban. Csak infúziót kaptam folyamatosan, kb. a 3. naptól már ihattam pár korty vizet, utána először kekszet ehettem, majd üres krumplit, rizst. A vérképet gyakran kell nézni, úgyhogy ez nem egy "otthon kifekszem" kategória.
2019. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A crp eleg alacsony, testveremnek 400 volt. Egyebkent a hasnyalmirigy marha egy dolog es rohadtul figyelni... ha ezt mondta az orvosod ha nem... barmi szokatlant eszlelsz vagy gorcsolsz vagy hanysz vagy akarmi hivni kell a 104et.
2021. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!