Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » My Bulldog Shop-ból érdemes...

My Bulldog Shop-ból érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Szerintem aki ismeri az ismeri az oldalt, hamarosan lesz egy bucink (tenyésztőtől lesz mert tudom hogy ebbe is belekötnek) és aki rendelt már onnan kutya kozmetikumot pl tusfürdőt, krémet stb.. annak bevált, szeretitek? Ha kérhetem írjátok le hogy mit rendeltetek, és hogy mit érdemes és ahogy mondtam a tapasztalatokat. Sok jót hallottam az oldalról, és elég minőséginek néznek a termékek is.

#My Bulldog Shop
2020. máj. 27. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon jó megbízható oldal. Én sampont, tappancsvédő krémet és szúnyog riasztó sprayt vettem.
2020. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Véleményeket még várom.
2020. máj. 28. 01:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A samponjuk valami csoda! Meg a szőrtisztító habjuk is jó, bár azt kevesebbszer használjuk. Nagyon durván jó minőségű termékeket gyáratanak, még soha senkitől nem hallottam rá panaszt. Emellett kedvesek és segítőkészek is.
2020. máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2020. máj. 28. 08:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen mancsra és orra való krémet rendeltem,bár nem bulldogom van . Elégedett vagyok vele.
2020. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!