Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan, kitől érdemes tacskót...

Honnan, kitől érdemes tacskót vásárolnom? Mely tenyésztők megbízhatók?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tacskó kiskutyát de nem tudom honnan lenne érdemes vásárolnom.

Annyit keresgettem már az interneten, de őszintén szólva nem nagyon találtam jelenleg is működő, megbízható, rendes honlapot ezzel kapcsolatban.


Valaki nem ismer egy jó kennelt vagy valamit, ahol esetleg csoki cser tacskó is található, várható?


Kissé félnék megvásárolni egy olyan kutyát akár a jó**gásról, melyet ha hazaviszek, kiderül, hogy ilyen meg olyan baja van. Akkor inkább szeretnék egy megbízható helyről vásárolni.


Esetleg,ha valakinek van ezzel kapcsolatban bármi információja,szívesen fogadnám!!!



2019. okt. 2. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Próbálj meg örökbefogadni.
2019. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztosan van fajtagondozó egyesület, ha a tagok fel vannak sorolva akkor nyugodtan írj rá 1-2 re
2019. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
MEOE honlapján nézelődj!
2019. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már nézegettem a MEOE-t de nem találok semmit...vagy van valahol valami elrejtett menüpont vagy pontosan ott mit találok ezzel kapcsolatban? Már vagy 3x visszatértem a honlapra, de se tenyésztőt vagy hasonlót nem találok. Nem értem miért ajánlják. De lehet csak én nem találom, amit keresnék?
2019. okt. 4. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello, sorolom oket. Fb-n megtalálható, jó kennelek:


Beréti zita hunnia ita

Diva noire kennel

Cherry on top kennel

Hug me strongly kennel

Cyberdachs

Bartha von hause kennel

Csahosdachs

Proud hunter kennel


Kapasbol ezek juottak eszembe. Magyarország gyakorlatilag tacsko nagyhatalom. Arra azért készülj, hogy ezeknél a kiskutyák 300 ezer korul vannak.

2019. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Uhh...azért a 300 körüli ár az szerintem elég sok...

100 körül nincs valahol? 😢😦😓😯😔

2019. okt. 4. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát kennelben nem igazán. Cyberdachsnál talán, ő ezek közül a leggyengébb. A többinél biutos nincs sajna. :(
2019. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!