Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes úgy tartani egy jack...

Érdemes úgy tartani egy jack russell terriert hogy egy 10 emeletesben a 6.-on lakunk és minden sétánál fel és le is lépcsőznénk?

Figyelt kérdés
Pls indokokat is írjatok. thanks.

2020. máj. 31. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdemes
Nem is tudom
nem
nem annyira
soha
az a legjobb hogyha lépcsőzik
napi 10-szer lépcsőznél??
30 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarnád szétcseszni az ízületeit?
2020. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
És ha te nem viszed le, mert beteg vagy, akkor kit kényszerítenél?
2020. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Ne akard, hogy lepcsozzon ... de egy ilyen kuty nem nagyon van tobb 5 kilonal ... tehat ha vallalod, hogy a kutyat minden alkalommal olben viszed le es fol, akkor miert ne? Rajtad mulik .. de ne lepcsoztesd!
2020. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Ne lépcsőztesd a kutyát, nagyon nem tesz jót egyiknek sem.

2020. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Egy jack russel amúgy sem igazán való lakásba
2020. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Amugy egy X emeletesben nincs lift?
2020. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Ne, nagyon ne. Se elsőre, se másodikra se sehova ne lépcsőztesd. Napi 3-4 séta mellett úgy szétmenne a kutya hogy neked fájna. De mivel kicsi, simán ölbe tudod kapni, úgyhogy ha ezt vállalod simán mehet.

Jack russel meg nem igazán értem, hogy a rövid szőrével hova lenne való, mint lakásba.

2020. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem a szőre miatt nem való lakásba hanem a hatalmas mozgásigénye miatt.
2020. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Ne akard, hogy lepcsozzon ... de egy ilyen kuty nem nagyon van tobb 5 kilonal ... tehat ha vallalod, hogy a kutyat minden alkalommal olben viszed le es fol, akkor miert ne? Rajtad mulik .. de ne lepcsoztesd!" de ha utána olvastatok volna a jack russel terriernek hiába kicsi nagyon-nagyon hiperaktív

[link]

2020. máj. 31. 16:51
 10/19 A kérdező kommentje:
"nem való lakásba hanem a hatalmas mozgásigénye miatt." tudom, azért raktam ki ezt a szavazást. Mivel nagy a mozgásigénye, hogy érdemes-e lépcsőztetni, hogy jobban kifáradna-e?!
2020. máj. 31. 16:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!