Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megeszi a kutyátok a száraztáp...

Megeszi a kutyátok a száraztápot magába?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyet adtok neki? Én brit lazacosat vettem most neki, valami tapasztalat? Eddig sosem ette a szárazot magába, csak nedves táppal
2020. máj. 31. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Persze, megeszi. Be is falná az egész zsákot, ha nem mérném.


Eukanuba daily care senior 9+ tápot eszik, de bármit tettem elé úgy falta, mintha marhapörkölt lenne (taste of the wildtól kezdve joserán át happy dogig mindent megevett). Mondjuk van benne beagle vér.


Egyébként érdemes apránként átszoktatni, keverni, majd elhagyni. Ha nem kell neki, akkor meg kicsit éheztetni. Elérakni, 20 perc után elvenni. Ha éhes lesz, akkor meg fogja enni előbb-utóbb.

2020. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
53%
Igen, mert nem kap mást, amíg nem eszi meg! Nálunk nincs válogatás...
2020. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Megeszi, habár mi tejjel felöntjük, hogy finomabb legyen és ne túl száraz, de amilyen torkosak, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy tej nélkül is gondolkodás nélkül felfalnák. Egyébként mi mindig próbálunk más ízűt venni, kb. 6 féle íz van ennél a márkánál, s így meg sem unják.
2020. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Megeszi. Brit Care bárányos-rizses vagy Select Gold kacsás-krumplis.
2020. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
6 éve ugyan azt a száraztápot eszi, minden alkalommal úgy várja, hogy csöpög a nyála. Jutalomfalatból is csak 1félét kap, sajnos nagyon érzékenyek a belei, elég 1 falat más kaja és máris hasmenése van.
2020. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Jutalomfalatnak is leggyakrabban száraztápot használok, nincs igazán értékbeli különbség a virsli és a táp közt számukra.
2020. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Persze hogy megeszi. Nem engedem válogatni, még az kéne hogy én aggódjak mert borsószem királykisasszony kitalálta hogy nem preferálja az új ízt. Ha nem kell, akkor majd holnap kelleni fog, addigra éhesebb lesz 🤷‍♀️

Bár én mindig úgy adom hogy két ízt keverek és néha váltom. De márkán belül maradok, mert a Dado nekem bevált.

2020. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd válogatni. Azért nem eszi meg mert tapasztalatból tudja hogyha kivár majd úgyis raksz rá. De ha azt tapasztalja hogy nem fogsz könyörögni hogy egyen és 10 perc után elveszed előle, a következő etetésig pedig nem nasiztatod akkor azt fogja tapasztalni hogy az eddig bevált (várok bociszemekkel néhàny percet) teljesen hatástalan. Lehet hogy kitartó lesz és 24 óra után nem "adja meg magát". Legyél türelmes és következetes. De végtére is a kutya állat és ösztönlény, nem fog éhenhalni a teli tál mellett.
2020. máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyik allatomnak sem adok szaraztapot mert tönkreteszi a veséjét. Adn neki konzerves ételt :)
2020. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az meg a fogait teszi tönkre
2020. jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!