Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megeszi a kutyátok a száraztáp...

Megeszi a kutyátok a száraztápot magába?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyet adtok neki? Én brit lazacosat vettem most neki, valami tapasztalat? Eddig sosem ette a szárazot magába, csak nedves táppal
2020. máj. 31. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9: erre tudnál valami hiteles információt linkelni? Lehetőleg ne ilyen laposföldes elmélettel egyenrangú forrásból
2020. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha rákérdezel az állatorvos is mondja, a kutyámmal pedig meg is történt (komondor) (Tehát tapasztalatból mondom). 1.: száraz, kemény, nem hús, a ragadozóknak meg hús kell. 2.: A nedves, konzerves ételben több hús van, nem száraz. 3.:Persze lehet etetni vele, de csak akkor, ha van mellé folyadék, fel van öntve vele. 4.: Sokkal több benne az állatra veszélyes adalékanyag. Persze vannak hátrányai a többi ételnek is, mint mindennek. Nem tudom hitelesnek tartod-e, én a netes információkkal nem igazán vagyok kibékülve, de mivel kérted, tessék a link: [link]


[link]


És a segítség vezérel, nem pedig a lehordás, a tudatlanság, stb.

+csak azt írtam, én hogyan tapasztalom, és egy tanácsot mellé.


És nem vagyok lapos-Föld hívő, sem semmilyen olyan hívő ami egyenlő a lapos-Föld elmélettel

2020. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én kutyám is tejjel kapja a szárazat, idős már, félek, hogy nem iszik eleget, plusz imádja a tejet(nincs hasmenése, kipisili, mint a vizet).

De ő is legtöbbször 80-100% hústartalmú konzervet kap, főzök mellé répát, cukkinit meg egy kevés rizs vagy zabpehely jól megfőzve és imádja. Kap hozzá multivitamint a biztonság kedvéért.

2020. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!