Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 percenként felébred, mit...

10 percenként felébred, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma van az első éjszakám egy 7 hetes kiskutyával. Itt alszik az ágyam mellett, kb 10 percenként felébred és mindig pisil egyet aztán elkezd nyüszíteni, majd megnyugtatom és visszaalszik.

Mit érdemes tenni? Illetve nálatok hány éjszaka volt ilyen?



2020. jún. 3. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk 2 éjszaka volt ilyen, a 3-nál már rendben volt. :)

Ez szerintem teljesen természetes a részéről, én se szeretek idegen helyen aludni, meg kell szokni. Biztos jól esik neki, hogy törődsz vele ilyenkor.

2020. jún. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Borzasztóan sokat pisil. Ez nekem benne a nagyon fura.

Illetve lenne még egy kérdésem: Mikor aludhat a kertben?

Ez az első éjszakája a családja nélkül és úgy terveztem, hogy még egy hétig bent marad.

2020. jún. 3. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, egy hét a minimum szerintem is. Utána meg lehet próbálni, bár mi vártunk 2 hetet.
2020. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont 3 hete hoztam kiskutyust, neki is néhány napig eltartott, míg nyugodtan tudott aludni.


Ahhoz hogy kint is ellehessen, 2 hetet érdemes várni, hogy megszokhassa a gazda környezetet.

2020. jún. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Vigyazzatok ezzel a kint lettel ... a pici kiskutyakat eloszeretettel vadasszak le a ragadozo madarak. Komoly!
2020. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért van nálad 7 hetesen? 8 hetes kor előtt elválasztani az alomból állatkínzás!
2020. jún. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%
Cesar Millan, hogyan neveljünk tökéletes kutyát című könyvét ajánlom. Ott minden felmerülő hasonló problémára választ kapsz és a végére tényleg egy tökéletes szófogadó kutyusod lesz
2020. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!